1500 TL Hotswap mekanik klavye önerisi

FronX

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL bütçem var. Klavyede olmasını istediğim özellikler şunlar: Hotswap + Brown veya Yellow Switch + küçük olması ve beyaz olursa daha iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ederim. Aliexpress veya Banggood'dan almayı düşünmüyorum. Yurt dışı olarak amazondan almayı planlıyorum.

1. keychron K6/K8: keychron, hotswap özelliğine sahip çeşitli klavye modelleri sunan bir markadır. Hem 65% (k6) hem de 75% (k8) boyutlarında modelleri bulunuyor. Keychron klavyeler genellikle beyaz, brown ve yellow Switch seçenekleriyle gelmektedir.
  2. ducky One 2 mini: ducky, kaliteli klavyeleriyle bilinen bir marka. Ducky One 2 mini modeli 60% boyutunda ve farklı Switch seçenekleri sunuyor. Beyaz renkte seçenekleri mevcut olabilir.
  3. Anne Pro 2: 60% boyutunda olan Anne Pro 2, hotswap özelliği ve çeşitli Switch seçenekleri sunar. Beyaz renkte seçenekleri de bulunabilir.
  4. keychron C2: eğer 75% boyutunda bir klavye arıyorsanız, keychron C2 modeli de alternatif olabilir. Switch seçenekleri arasında beyaz, brown ve yellow bulunabilir.
Hepsi 2000TL üstü hocam :D.

Kemove K68 alabilirsiniz hocam. Prime ile 1600TL'ye denk geliyor. Pre-lubed gateron g pro switchler var. 3 modlu. Hot-swap. Ve PCB'si muadillerine göre kaliteli.

Hepsi 2000TL üstü hocam :D.

Kemove K68 alabilirsiniz hocam. Prime ile 1600TL'ye denk geliyor. Pre-lubed gateron g pro switchler var. 3 modlu. Hot-swap. Ve PCB'si muadillerine göre kaliteli.
Hocam görünüş olarak hiç hoşuma gitmedi ya başka bir muadili bulunmaz mı bunun?
Aklımda royal kludge rk61 vardı ama onunda switchleri iyi mi bilmiyorum.

Hocam görünüş olarak hiç hoşuma gitmedi ya başka bir muadili bulunmaz mı bunun?
Aklımda royal kludge k68 vardı ama onunda switchleri iyi mi bilmiyorum.
RK68'in eski stokları TTC switch kullanıyordu şu anki stoklar gateron switch ile geliyor diye biliyorum hocam. Hocam kemove k68 1500TL ile alınabilecek en donanımlı klavye fakat tasarımı kötü olduğu için tercih edilmiyor. Bakayım bi neler önerebilirim diye.

Gateron pro ile arasında fark var mı yoksa aynı switch mi hocam? Ona göre direkt onu alacağım hem bütçem tam yetiyor hemde herşeyi istediğim gibi.
Tabiiki var hocam. G pro switchler pre-lubed yani yağlanmış olarak geliyor. Bu da ses kalitesini bayağı bir fark ettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı