1500 TL Kasa Önerisi

Ruhadam

Decapat
Bütçem 1.500 TL'ye kadar çıkabilir.

https://www.amazon.com/dp/B01N0LE4BM/ref=twister_B074GN5LV7
Camlı abartı olmayan ağır ve sağlam duruşu çok hoş.
Şuanda satışı yok acaba tekrar Türkiye'ye gelir mi ve hava akışı nasıl?

Cooler Master MasterCase Maker 5 MSI Edition MidTower Modüler Kasa | ITOPYA
Kırmızı Siyah renkleri ilgimi cezbetti hava akışı nasıl bilmiyorum.

Corsair Carbide Serisi 275R Siyah ATX Pencereli Mid Tower Gaming Kasa | ITOPYA
Bu kasa da sadeliğiyle ve ucuzluğuyla alabileceğim bir kasa ama hava akışını bilmiyorum.

Bu kasalardan birini almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz?
Hava akışı bilgim olmadığı için tavsiyelerinize göre seçim yapacağım ya da bunlara benzer aşırı abartı ışıklı-mışıklı olmayan kasa tavsiyesi de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 1.500 TL'ye kadar çıkabilir.

https://www.amazon.com/dp/B01N0LE4BM/ref=twister_B074GN5LV7
Camlı abartı olmayan ağır ve sağlam duruşu çok hoş.
Şuanda satışı yok acaba tekrar Türkiye'ye gelir mi ve hava akışı nasıl?

Cooler Master MasterCase Maker 5 MSI Edition MidTower Modüler Kasa | ITOPYA
Kırmızı Siyah renkleri ilgimi cezbetti hava akışı nasıl bilmiyorum.

Corsair Carbide Serisi 275R Siyah ATX Pencereli Mid Tower Gaming Kasa | ITOPYA
Bu kasa da sadeliğiyle ve ucuzluğuyla alabileceğim bir kasa ama hava akışını bilmiyorum.

Bu kasalardan birini almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz?
Hava akışı bilgim olmadığı için tavsiyelerinize göre seçim yapacağım ya da bunlara benzer aşırı abartı ışıklı-mışıklı olmayan kasa tavsiyesi de alabilirim.

Kesinlikle bunu alırdım kasaya o kadar bütçem olsaydı eğer.
H700 | NZXT

Havalandırması hakkında bir fikrin var mı ? Düz renk olan yere resim ekleyebiliyor muyuz ? Resimlilerini gördüm görsellerde ilgimi çekti.
Hava akışı harika. Malzeme kalitesi harika. Resim ekleme derken oranın boyutuna göre sticker yapıştırabilirsin. Beyaz ve siyah renkleri var.

Hava akışı harika. Malzeme kalitesi harika. Resim ekleme derken oranın boyutuna göre sticker yapıştırabilirsin. Beyaz ve siyah renkleri var.
Cevabın için çok teşekkür ederim bu kadar iddalı bir cevap daha gelmezse sanırım bu kasaya yönleneceğim araştırmaya başlıyorum :)

Not:Resim ekleme derken şunlardan bahsediyordum;

http://snappi-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2018/08/NZXT-Fallout.jpg için Google Görsel Sonuçları

https://hexus.net/media/uploaded/2018/8/3e77e8c9-19a4-48db-9138-4cfcd1e6f3a1.jpg için Google Görsel Sonuçları

Cevabın için çok teşekkür ederim bu kadar iddalı bir cevap daha gelmezse sanırım bu kasaya yönleneceğim araştırmaya başlıyorum :)
Çoğu yüksek bütçeli (+10.000 TL) bütçede bu kasa kullanılıyor. H700i var bir de oda akıllı modeli. Sanırım fan kontrolcüsü falan vardı. Bu arada yan kapağına uygun resimler satışta var. Gezinirken gördüm PUBG airdrop şeklini veren var, RDR2 çıkartması yapıştıran var size kalmış. Ön paneli kapalı ama hemen arkasında güzel bir hava akışı için yer tasarlanmış. Alternatiflerini de sundum. H500P'de gayet iyidir ama çok kaba duruyor.

Çoğu yüksek bütçeli (+10.000 TL) bütçede bu kasa kullanılıyor. H700i var bir de oda akıllı modeli. Sanırım fan kontrolcüsü falan vardı. Bu arada yan kapağına uygun resimler satışta var. Gezinirken gördüm PUBG airdrop şeklini veren var, RDR2 çıkartması yapıştıran var size kalmış. Ön paneli kapalı ama hemen arkasında güzel bir hava akışı için yer tasarlanmış. Alternatiflerini de sundum. H500P'de gayet iyidir ama çok kaba duruyor.
Söylediğiniz gibi H500P çok kaba duruyor H700i ile arasında ne gibi farklar var onu araştırayım biraz son olarak yan kapağına resimleri sonradan biz yapıştırıyoruz değil mi hazır satılmıyor yani çıkartmaları mevcut biz beğendiğimizi seçip yapıştırıyoruz çok soru soruyorum ama biliyorsanız ve cevaplarsanız çok iyi olur bunun için güç kaynağını ben kendim ayrı alacağım ama fanları kendi içinde birlikte geliyordur değil mi ? Benim sistemime 12-13 bin TL civarı olacak çünkü.

Söylediğiniz gibi H500P çok kaba duruyor H700i ile arasında ne gibi farklar var onu araştırayım biraz son olarak yan kapağına resimleri sonradan biz yapıştırıyoruz değil mi hazır satılmıyor yani çıkartmaları mevcut biz beğendiğimizi seçip yapıştırıyoruz çok soru soruyorum ama biliyorsanız ve cevaplarsanız çok iyi olur bunun için güç kaynağını ben kendim ayrı alacağım ama fanları kendi içinde birlikte geliyordur değil mi ? Benim sistemime 12-13 bin TL civarı olacak çünkü.
İçinde fanları geliyor ve gayet kaliteliler.

NZXT H700i Custom Design Front Panel - V1 Tech şu siteden ön kapağa tasarım yapabiliyorsunuz ama yaklaşık 600 TL ücret ödemek gerekiyor. Değmez bana kalırsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı