1500 TL klavye ve mouse önerisi

Peki hocam 1000 TL'ye hangi modeli önerirsiniz?

50 TL daha çık Z11 al. Beklemek istemiyorum dersen 200 TL daha çıkıp TR'den alabilirsin. Bütçen biraz daha artıp 1.5 falan olursa RK61 var.
Bütçeni zorlamadan Ajazz AK680 alabilirsin ama önermem. Renk silinme sorunu var diyen çok.

50 TL daha çık Z11 al. Beklemek istemiyorum dersen 200 TL daha çıkıp TR'den alabilirsin. Bütçen biraz daha artıp 1.5 falan olursa RK61 var.
Bütçeni zorlamadan Ajazz AK680 alabilirsin ama önermem. Renk silinme sorunu var diyen çok.
z11 yerine 500 daha koyup rk61 almak mantıklı mı? Bir de bunlar mekanik mi?

Evet mekanik ve evet bence mantıklı. @Kaan Diktaş bana katılacaktır. Eğer mümkünse RK61 alın olmazza Z11 de memnun eder benim Z11 gelince paylaşırım.
Teşekkür ederim hocam zamanınızı ayırdığınız için. Son bir sorum daha olacak, mouse olarak logitech'in hangi modelini önerirsiniz (1500 tl) (köşeliler ve scrollu sonsuz dönenler hoşuma gidiyor)

Teşekkür ederim hocam zamanınızı ayırdığınız için. Son bir sorum daha olacak, mouse olarak Logitech'in hangi modelini önerirsiniz (1500 TL) (köşeliler ve scrollu sonsuz dönenler hoşuma gidiyor)

Fare konusunda fazla bilgim yok ama eski G102 kullanıcısı olaraj Logitech önermem. SS Prime Wireless olabilir ama arkadaşlar daha iyi model önerir.(aslında iade beklerim derseniz 1700'e ASUS gladpoint vardı en son)

Fare konusunda fazla bilgim yok ama eski G102 kullanıcısı olaraj Logitech önermem. SS Prime Wireless olabilir ama arkadaşlar daha iyi model önerir.(aslında iade beklerim derseniz 1700'e ASUS gladpoint vardı en son)
G502 Hero alınır mı sizce?

Geri
Yukarı