1500 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Ikisi de kotu kulakliklar.

@tahtakapı gulme sebebinizi aciklar misiniz?

Amazon.com.tr promosyon uygularsan 1620 TL geliyor telefonda promosyon varmış süresi bitti mi bilmiyorum orada 120 TL veriyordu. Corsair HS35 kullandım ve kötü kronik sorunlu kulaklık Logitech ise iyidir.

Son düzenleme:

İlk atılan kulaklığı inceleme firsatim olsa da kronik mik cızırtı problemi var. Bir de arkadaş 1500 TL gibi bir fiyat belirtmesine rağmen atmanıza öyle güldüm ilkin sonrasinda 1000 TL yi de gördüm.

Fakat kulaklık işi ciddi bir iş sürekli değiştirirsin dandik şeyler alırsan o yüzden burdan da arkadaşa alabileceğin en iyisini almasını öneririm.

İlk atılan kulaklığı inceleme firsatim olsa da kronik mik cızırtı problemi var. Bir de arkadaş 1500 TL gibi bir fiyat belirtmesine rağmen atmanıza öyle güldüm ilkin sonrasinda 1000 TL yi de gördüm.

Fakat kulaklık işi ciddi bir iş sürekli değiştirirsin dandik şeyler alırsan o yüzden burdan da arkadaşa alabileceğin en iyisini almasını öneririm.
1000-1500 civari bir fiyat belirtmis. Bende tam ortasinda 1350TL'lik onerdim. Yani Fury X kotu bir kulaklik degil bir kere.

İkisi de kötü kulaklık deyip çöpte görsek almayacağımız kulaklıklar atıyorsunuz.

İkisi de kötü kulaklık deyip çöpte görsek almayacağımız kulaklıklar atıyorsunuz.
Sanki adamın 12K bütçesi var, maalesefki bu kadar olabiliyor , 2-3 arkadaş KFC'de 1000 TL harcıyoruz zaten,

Sen de öner görelim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı