1500 TL kulak üstü kulaklık önerisi

Muhtemelen çöp diyen arkadaş düz logo bas gonder zannediyor o kulaklığı diğer Rampage ürünleri gibi. Fury ile işbirliğiyle üretildi o kulaklık. İstisna bir kulaklık, Rampage'i bile aşan bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen çöp diyen arkadaş düz logo baş gonder zannediyor o kulaklığı diğer rampage ürünleri gibi. Fury ile işbirliğiyle üretildi o kulaklık. İstisna bir kulaklik, rampage'i bile aşan bir kulaklik.
Arkadaşı salla sen bir kez kullandın mi hocam? O soruyu ilk ben sordum Doruk beyefendiye adam cevap vermedi. Sen de yine cevap vermedin. Baba ben o kulaklığı kullandım. Hyper X Cloud 2 ile %70 benzer basslari falan çok iyi veriyor. Ben de sarı siteden 550 ye almıştım. İade ürünleri orada satıyorlarmis mikrafon cızırtılı olunca ben de Fury Level kanalının sahibi Ömer Farukla görüştüm iade ettim. Mikrafon cızırtılı olmasa alırdım fakat kulaklığın piyasası uzun zamandır çok pahalı ve düşmüyor. Bu kulaklık güzel olsa da alınmaz. Verdiğin parayı haketmiyor. 1500 TL ye çok güzel hyper X in tepe modelleri, logitechin tepe modelleri, razer, Corsair, Asus gibi başta gelen markalar tercih edilebilir. Arkadaşında deme sebebi bu.

2. Önerdiği kulaklığı da görmemiş çünkü rampage in resmi çıkmış öteki link olarak çıkmış ben de başta onlara o yüzden gülmüştüm zaten saygılar.

Arkadaşı salla sen bir kez kullandın mi hocam? O soruyu ilk ben sordum Doruk beyefendiye adam cevap vermedi. Sen de yine cevap vermedin. Baba ben o kulaklığı kullandım. Hyper X Cloud 2 ile %70 benzer basslari falan çok iyi veriyor. Ben de sarı siteden 550 ye almıştım. İade ürünleri orada satıyorlarmis mikrafon cızırtılı olunca ben de Fury Level kanalının sahibi Ömer Farukla görüştüm iade ettim. Mikrafon cızırtılı olmasa alırdım fakat kulaklığın piyasası uzun zamandır çok pahalı ve düşmüyor. Bu kulaklık güzel olsa da alınmaz. Verdiğin parayı haketmiyor. 1500 TL ye çok güzel hyper X in tepe modelleri, logitechin tepe modelleri, razer, Corsair, Asus gibi başta gelen markalar tercih edilebilir. Arkadaşında deme sebebi bu.

2. Önerdiği kulaklığı da görmemiş çünkü rampage in resmi çıkmış öteki link olarak çıkmış ben de başta onlara o yüzden gülmüştüm zaten saygılar.
Hocam bilindik bütün markaları sayıp tercih edilebilir demişsiniz. Model onermemissiniz. Daha 2-3 gün önce bir arkadaşa önerdim sorunu falan var mı diye de sordum gelince paylasirmisiniz dedim. Mikrofonla alakalı bir sıkıntıdan bahsetmedi asla. 2. El almışsınız mikrofon sıkıntılı diyorsunuz anladığım kadarıyla. Belki aldığınız urun sıkıntılı yani teknoloji işi şans işi 100k verip alacağınız şeyde de sıkıntı çıkabilir. Hem kulaklığı beğenmiyorsunuz hem de birsey onermiyorsunuz. Cloud core veya Fury X dışında ne alınır siz de söylermisiniz merak ediyorum. Ayrıca tepe modelleri derken? 1500TL'ye nasıl bir üst model alacaksınız?

2. El bulunur diye eklemeyi unutmuşum şimdi ekleyeyim.
2. Aldığınızda garantisi bitmiş bir Cloud 2 param guvendeyle bile olsa 2 gün bir sıkıntı çıkarmadı diyelim 2 hafta sonra bisey oldu ne yapacaksınız o zaman? Ayrıca Cloud2 dışında ne var 2. Elde ilan linki atarmisiniz. Arkadaş öneri istiyor siz bütün markaları sayıp 2. El bulunur diyorsunuz. Ayrıca 2. El alıp almamak istediği belli değil.

Hocam bilindik bütün markaları sayıp tercih edilebilir demişsiniz. Model onermemissiniz. Daha 2-3 gün önce bir arkadaşa önerdim sorunu falan var mı diye de sordum gelince paylasir misiniz dedim. Mikrofonla alakalı bir sıkıntıdan bahsetmedi asla. 2. el almışsınız mikrofon sıkıntılı diyorsunuz anladığım kadarıyla. Belki aldığınız ürün sıkıntılı yani teknoloji işi şans işi 100k verip alacağınız şeyde de sıkıntı çıkabilir. Hem kulaklığı beğenmiyorsunuz hem de bir şey onermiyorsunuz. Cloud Core veya Fury X dışında ne alınır siz de söyler misiniz merak ediyorum. Ayrıca tepe modelleri derken? 1500TL'ye nasıl bir üst model alacaksınız?
Teknoloji işi şans işi cart curt. 4. kez üstünden geçiyorum. Ben kulaklığı beğendim ama 3 katı düşüğüne aldım. 3 katı fazlası da bu cihaz için değmez. Piyasayı şu an takip etmediginden dolayı önermiyorum kulaklık. Ama illa önerecek olsam 2. el G435 alırdım en azından kablo belasından kurtulunur.
Ek olarak aldığım G233 1 aydır sorun çıkartmadı. 150 TL'ye almıştım mikrofonu falan da çalışıyor. 2. el fakirler için veli nimettir fakat ben sıfır bir Razer, Corsair, HyperX falan alır çekilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknoloji işi şans işi cart curt. 4. Kez üstünden geçiyorum. Ben kulaklığı beğendim ama 3 katı düşüğüne aldım. 3 katı fazlası da bu cihaz için değmez. Piyasayı şu an takip etmediginden dolayı önermiyorum kulaklık. Ama illa önerecek olsam 2. El g435 alırdım en azından kablo belasından kurtulunur.

Arkadaş zaten geri dönüş bile yapmamış. 2 tane mesajı var biri 2023 te bir konu diğeri bu konu. Allah bilir adam mesajlara bile dönmeyecek boşuna zaman harcıyoruz burda. Amacım tartışma değil benim de karşımda GS li var çokta takmıyorum. 😃
Madem piyasayı takip etmiyorsunuz önerdiğimiz kulaklığa da laf atmayın. Ayrıca Fury X 1350Tl. Siz 550TL'ye almışsınız nasıl 3 katı oluyor? G435'in mikrofonu hakkında bilginiz vardır umarım. :D Ürüne birsey oldugunda ne yapacak garantisi yoksa? Hala cevap vermiyorsunuz anlamadım gitti...

Geri
Yukarı