1500 TL Laptop Önerisi

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Arkadaşlar Film, dizi ve sunum günlük kullanmak için laptop arıyorum ısınmasın kucakta rahatça film izlensin bana yeter.

Arkadaşlar Film, dizi ve sunum günlük kullanmak için laptop arıyorum ısınmasın kucakta rahatça film izlensin bana yeter.
Şahsi önerim tablet tercih etmen olucaktır.

I-Life Zed Note Intel Atom x5 Z8350 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı
Bunu alabilirsin ekranı 1080p filim video vs izlerken çok daha güzel olucaktır ama ömürü çok fazla olmayacaktır en fazla 2-3 sene kullanabilirsin

Asus X402NA-GA170 Intel Celeron N3350 4GB 500GB Freedos 14" Fiyatı
Bunu da alabilirsin kullanan tanıdıklarım var ve çok yoğun kullanıyorlar gayet memnunlar. Biraz ekranın renkleri kötü gibi geldi bana belki de kendi kullandığım ekrana alıştığımdan dır.

Acer Aspire A315-21-96PZ AMD A9 9410 4GB 500GB Linux 15.6" Fiyatı
Bir miktar daha para ekleyip bunu alabilirsin gayet güçlü bir sistemi var içerisinde apu işlemci var seni uzun yıllar üzmeyecektir.

AMD A - Celeron - Atom tarzı bulunan işlemcili laptop sıfır şuan kesinlikle alınmaz hepsi çöp. Gerek yok. Çık dışarı arkadaşlarına haber sal, ikinci el güvenilir birisinden bak keyfine hocam.

Kötü değiller, arkadaş biraz abartmış. Sadece iş biraz güce gelince direk bitiyorlar. Yani onların şu anki amacı Office, sunum, gündelik, video (maksimum 1080P 60 FPS) vs vs. Onlardan başka bir şey beklememen gerek. Atom serisi zaten genelde fansız. E zaten 1500 liralık bir laptoptan da 1080P Gaming, Core İ7 8750H falan beklememek gerek ;):).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı