1500 TL mouse önerisi

Bütçe
1500TL
Arkadaşlar dav2 Pro'yu aldım, oldukça kaliteli buldum fakat almayı düşünenlere şunu söyleyeyim; herkese göre bir mouse değil, eliniz büyük olmalı, tuşları sertler ve biraz ağır bir mouse.

Mağazada oldukça aklıma takılan bir mouse Basilisk V3 oldu fakat onu almaya gitmediğim için kararımı değiştirmedim, bence onu almak daha iyi olurdu. Bunu kablosuz diye aldım ama zaten taşınacak gibi değil yani, kablosuzun artısı ne onu da anlamadım. Sonuç olarak Basilisk V3 alın daha iyi diyorum.

Arkadaşlar dav2 Pro'yu aldım, oldukça kaliteli buldum fakat almayı düşünenlere şunu söyleyeyim; herkese göre bir mouse değil, eliniz büyük olmalı, tuşları sertler ve biraz ağır bir mouse.

Mağazada oldukça aklıma takılan bir mouse Basilisk V3 oldu fakat onu almaya gitmediğim için kararımı değiştirmedim, bence onu almak daha iyi olurdu. Bunu kablosuz diye aldım ama zaten taşınacak gibi değil yani, kablosuzun artısı ne onu da anlamadım. Sonuç olarak Basilisk V3 alın daha iyi diyorum yani.
Basilisk daha kötü diye hatırlıyorum. Ajazz aj199 veya vgn beklemek daha iyi olurdu.

Geri
Yukarı