1500 TL Oyun sistemi tavsiye

aslanemre

Hectopat
Merhaba arkadaslar, simdi ilk A10-7890K toplamayi düşünüyordum. APU'lu bir sistem sonradan herkes dedi o kadar iyi değil diye. Şimdi işlemci falan kararsiz kaldim. AMD mi İntel'mi diye 1500 TL bütçeli bir saglam oyun bilgisayarı toplarsanız sevinirim. Bir de Intel mi AMD mi cevaplarsani sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel i3 6100 hem performans açısından iyi fiyatı da ideal. Amd olarak AMD A10-7870K var tercih edebilirsin. Ama intel i3 6100 öneriyorum hem performans açısından daha yüksek AMD A10-7870K'dan. Hem intel alırsan ddr4 sistem ayarlarsın (y)

O bütçeyle i3-6098P-Rx460 konfigürasyonunda bir sistem kurarsınız. HDD'yi 500GB alırsanız o civarlara gelir 1TB alırsanız 1.600TL civarına yaklaşır. Farklı farklı sitelerden alırsanız parçaları tam yeter bütçeniz. Tabi ki intel daha mantıklı. APU alırsanız ileride sisteminizin artık teknolojiye ayak uydurmadığı zamanlar gelince 3 parçayı değişmek öte yandan güç kaynağını hatta belki kasayı değişmek zorunda kalacaksınız.

Screenshot_2016-08-27-13-20-17.png

Teknobiyotik.com'dan toplayabilirsin. Ben olsam biraz daha para koyup R9 380 alırdım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı