1500 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

psycho0059

Picopat
Daha fazla  
Hocam kafaüstü, kablosuz, tercihen RGB ama olmasa da olur, değiştirilebilir batarya olan bir oyuncu kulaklığı arıyorum.
Bütçe 1K ama zorlasam 1.5k da olur, tabii bu özellikleri karşılayan daha pahalı kulaklık varsa taksitle de alabilirim.

Bu fiyata iyi kablosuz kulak üstü kulaklık bulamazsınız hocam oyun için.

Ama illa isterseniz:

Fiyat çok önemli değil ya para halledilir. İstediğim özellikleri olsun yeterli

Ama illa isterseniz:

Steelseries Arctis Nova 1'i daha önce denemiştim, gerçekten çok başarılı bir kulaklık.

Ha bir de, Galaxy hocam; Dasha Taran için Rog profil resminizden vazgeçmişsiniz, sizi kınıyorum (!) :D.

Steelseries Arctis Nova 1'i daha önce denemiştim, gerçekten çok başarılı bir kulaklık.

Ha bir de, Galaxy hocam; Dasha Taran için Rog profil resminizden vazgeçmişsiniz, sizi kınıyorum (!) :D.
Zaten indirimde Arctis Nova 1. İyi bir model.

Dasha Taran hayranıyım hocam ve ayrıca ROG PP'den de sıkılmıştım.

Fiyat çok önemli değil ya para halledilir. İstediğim özellikleri olsun yeterli
En fazla ne kadar çıkabilirsin? @BerkayZ87

değiştirilebilir batarya

Dünyada bunu üç kulaklık yapıyor benim bildiğim. Biri Arctis Pro, bir başkası Arctis Nova Pro, üçüncüsü de Turtle Beach'in yeni bir kulaklığı. Hepsinin fiyatları belirttiğiniz bütçenin çok üzerinde.
Edit: Turtle Beach Stealth Pro.
Ayrıca oyun için @GalaxySal450 hocamın attığı Nova 1, Opus X den daha iyi olur. Opus X gündelik kullanım ve mobil oyunculuk için. Bilgisayarda üzer. Windows'un Bluetooth gecikmesi fazla.

Hocam taksitle alsam 10kya bile çıkarım
Hocam 10k naptınız!? , sadece bir kulaklık için. Bence bütçeyi çok zorlamayın kulaklık dışında birçok şey alınır o bütçeye. Kulaklık için (standart bir kullanıcıysanız eğer) en fazla 3000-4000 TL kâfi. Ama yine de siz bilirsiniz, arkadaşlar gerekli önerileri yapacaktır.

Dünyada bunu üç kulaklık yapıyor benim bildiğim. Biri Arctis Pro, bir başkası Arctis Nova Pro, üçüncüsü de Turtle Beach'in yeni bir kulaklığı. Hepsinin fiyatları belirttiğiniz bütçenin çok üzerinde.
Edit: Turtle Beach Stealth Pro.
Ayrıca oyun için @GalaxySal450 hocamın attığı Nova 1, Opus X den daha iyi olur. Opus X gündelik kullanım ve mobil oyunculuk için. Bilgisayarda üzer. Windows'un Bluetooth gecikmesi fazla.
Bildiğiniz bi arctis pro kablosuz konnektörlü kulaklık var mı? Fiyatı önemli değil.

Bildiğiniz bi arctis pro kablosuz konnektörlü kulaklık var mı? Fiyatı önemli değil.

Arctis Nova Pro Wireless önerebilirim sadece. Gırtlağına kadar özellikle dolu
Fiyatını eder mi etmez mi o size ve bütçenize kalmış. Her şeyiyle üst düzey bir ürün onu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı