1500 TL PC için gamepad önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar 1500 TL bütçem var PC'den FIFA 23, PES 21, Forza Horizon 4, Witcher 3, RDR2 gibi oyunlar oynayacagım. Bu bütçeye önerileriniz nelerdir? Bir de kolun kablosuz olması gerek.

Arkadaşlar 1500 TL bütçem var PC'den FIFA 23, PES 21, Forza Horizon 4, Witcher 3, RDR2 gibi oyunlar oynayacagım. Bu bütçeye önerileriniz nelerdir? Bir de kolun kablosuz olması gerek.

200 TL artırabilir misin?

200 TL artırabilir misin?

Hocam hesapta tam 1500 var ve nakitim yok yani çıkamıyorum maalesef 🙂 teşekkürler yine de.

8 BitDo Ultimate C tavsiye ederim.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
818,71TL 36%OFF | AKNES 8 Ultimate Ultimate C kablosuz 2.4G oyun denetleyicisi Gamepad Joystick PC için Windows 10 11 buhar güverte ahududu Pi Android

Hocam aliexpressde neden daha ucuz aynı ürün değiller mi?

Bir de bu gümrük vergisi olayı nasıl oluyor acaba daha önce yurtdışı ürün almadım.

Son düzenleme:
Hocam hesapta tam 1500 var ve nakitim yok yani çıkamıyorum maalesef 🙂 teşekkürler yine de.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
818, 71TL 36%off | aknes 8 Ultimate Ultimate C kablosuz 2.4G oyun denetleyicisi gamepad joystick PC için Windows 10 11 buhar güverte ahududu Pi Android.

Hocam AliExpress'de neden daha ucuz aynı ürün değiller mi?

Bir de bu gümrük vergisi olayı nasıl oluyor acaba daha önce yurt dışı ürün almadım.

Vergi vs. dahil sizin attığınız 1.316, 94 ₺
Benim attığım yeni üye ile 1.270 ₺ olması lazım. Gümrüğe takılmaz bence. Ödeme kısmında ne ise onu ödüyorsunuz.

Vergi vs. dahil sizin attığınız 1.316, 94 ₺
Benim attığım yeni üye ile 1.270 ₺ olması lazım. Gümrüğe takılmaz bence. Ödeme kısmında ne ise onu ödüyorsunuz.
Rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olacak. Şimdi sipariş etmeyi düşünüyorum acaba kaç gün içinde elime ulaşır sizin attığınız linkten alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı