1500 TL TKL sessiz klavye önerisi

Bütçe
1500
Şarj durumu ne şekilde acaba kablolu kullanımda herhangi bir pil düşmesi olmuyor kablosuz kullanımda mı pil takmamız gerekiyor?
Pil takmıyorsun. Şarj ediyorsun, batarya var içinde. Kablolu modda pil düşmez. Kablosuz modda düşer. Düşünce kablolu moda alıp kabloyu takınca şarj olmaya başlar.

Bayağı süre götürür %100 şarj.

Akko hem kablolu hem kablosuz kullanım sağlanabiliyor sanırım ne şekilde işliyor tam olarak bilgi verebilir misiniz daha önce hiç kullanmadım.
Kablolu klavye almak istiyorum.
5075S modeli sadece kablolu. Kablosuz olan 5075B+ modeli. Onun da fiyatı 3000TL'idi en son.

5075S ile 5087B modeli ile arasındaki fark nedir switch mi sadece?
Şuan 5075S Amazon prime ile alınırsa 1900TL civarına denk geliyor. 5087B+ ise Amazon üzerinden 2500TL'ye denk geliyor. Kısaca farkları ise;

5075S
-%75 Boyut
-Kablolu
-Knob(multimedya) bulunuyor
-Gasket mount (PCB metal parçalarla direkt temas etmediği için ses ve hissiyatı daha güzel)
-Kasanın ve PCB'nin ses yalıtımı daha iyi

5087B+
-TKL boyut
-3 modlu (2.4G/BT 5.0/ Kablolu)
-Knob yok
-Top mount olması lazım (yanlış hatırlamıyorsam)

Benim görüşüm: Eğer klavyeyi sürekli olarak RGB açık kullanacaksanız 5087B+'ı kabosuz kullanmanız biraz zahmetli olacaktır. Batarya kapasitesi 3000mah(yanlış hatırlamıyorsam) olduğu için RGB açıkken 24-32 saat falan dayanır. Bu da 3-4 günde bir şarj etmek demek. Yani klavyeyi sadece oyun için ve RGB açık kullanacaksanız 5075S fiyatından ve özelliklerinden dolayı daha iyi bir seçenek olacaktır. Eğer hem iş hem oyun için kullanacaksanız ve klavyeyi gezdirecekseniz tabii ki de 5087B+ kablosuz özelliği sayesinde daha kullanışlı olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı