1500 TL'ye LoL ve Tera için sistem tavsiyesi

Zenith X

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sizlerin yardımıyla bir sistem toplamak istiyorum. Daha önce kendi kendime bir şeyler yaptım ve konu açtım. Olumlu yorumlar almadım ama neyse. LoL, Tera vb. Oyunlar için sistem toplamak istiyorum. Güncel oyunlar oynamam (tabi elime geçmezse). :D Bana yardımcı olur musunuz ? AMD veya İntel fark etmez. En yüksek ayarlarda akıcı oynatsın yeter. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem, dediğim gibi LoL ve Tera'yı akıcı oynatsa yeter. 1000-1500 TL arası bir şey. Monitör dahil değil.

Ben böyle bir çözüm düşündüm. İstersen AMD içinde bir çözüm yapabilirim.

Adsız.jpg

Aslında direk Recep ve Ali abinin topladığı uygun fiyatlı oyun bilgisayarını toplasam oynatır mı bana bu oyunları ? Senin topladığına benziyor.

Normalde bende sistem yenilemeyi düşünüyorum ve senin izlediğin videoyu bende izledim. Bir benzerini kuracaktım ama kullandıkları işlemci stoklarda yok maalesef :'( O sistemi kurarsan rahat rahat oynatır.

Peki stoklara gelir mi ? 20. yıla özel üretilmiş ya bir daha stoklara gelir mi ? Gelirse onu toplarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı