15000 TL'ye AM5 anakart önerisi

Bütçe
15000

st Noa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Full beyaz bir sistem toplama aşamasındayım her şeyim neredeyse tamam fakat AM5 beyaz anakart kıtlığı yüzünden sadece Türkiye pazarında böyle bu arada, 7800x3D işlemciden 14700kf tercih edeceğim resmen. tavsiyesi ya da satın alabileceğim platform fikri olan var mı?

Yukarıya bıraktığım linkler tam istediğim gibi fakat Newegg güvenilir bir site mi ya da alırsam gümrükte sorun çıkar mı? Bilemediğimden buradan da alma konusunda endişeliyim, daha önce buradan alışverişi olan biri varsa çok yardımı dokunur.

Son düzenleme:
Newegg güvenilirdir. Amazon gibi vergi dahil ödeme yaparsınız ve gümrükle uğraşmazsınız. Kargoyu kesinlikle hasarlı ise teslim almayın iade ve servis durumu çok zorluyor.

Arkadaşlar merhaba, Full beyaz bir sistem toplama aşamasındayım her şeyim neredeyse tamam fakat AM5 beyaz anakart kıtlığı yüzünden sadece Türkiye pazarında böyle bu arada, 7800x3D işlemciden 14700KF tercih edeceğim resmen. Tavsiyesi ya da satın alabileceğim platform fikri olan var mı?

Yukarıya bıraktığım linkler tam istediğim gibi fakat Newegg güvenilir bir site mi ya da alırsam gümrükte sorun çıkar mı? Bilemediğimden buradan da alma konusunda endişeliyim, daha önce buradan alışverişi olan biri varsa çok yardımı dokunur.

Newegg Amazon gibi sağlam ve güvenilir site sadece 30 günlük bir garanti süreci var ben 5 gün önce 20 binlik ekran kartı aldım oradan gümrüğe takılmadı ama biraz da şans işi.

Newegg güvenilirdir. Amazon gibi vergi dahil ödeme yaparsınız ve gümrükle uğraşmazsınız. Kargoyu kesinlikle hasarlı ise teslim almayın iade ve servis durumu çok zorluyor.

Kargo kısmında Newegg Amazon'dan daha iyi paketleme yapıyor kutu içinde balon poşet ile sağlamlaştırıyorlar. Tabiri biraz da şans işi.

Hocam aşağıdaki RAM kitini satın aldım DHL gümrük işlemleri için müşavir vekalet vs ücret çıkar dedi. Nasıl çözüyoruz

Geri
Yukarı