15000 TL'ye tablet önerisi

Mustdelol

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
İlk olarak telefon olarak iPhone kullanıyorum iPad almazsam pişman olur muyum? Bütçe olarak 15000 belirledim fakat gerçekten değecekse üstüne de çıkabilirim bir miktar. Genelde anime izleyip honkai star rail oynayacağım.

Merhaba arkadaşlar,
İlk olarak telefon olarak iPhone kullanıyorum iPad almazsam pişman olur muyum? Bütçe olarak 15000 belirledim fakat gerçekten değecekse üstüne de çıkabilirim bir miktar. Genelde anime izleyip honkai star rail oynayacağım.
Şahsi görüşüm ipad alman yönünde dostum.

Merhaba arkadaşlar,
iPad 10 kullanıyorum memnunum o fiyata alınabilir fakat çıkabilirsen iPad Air 5 çok iyi bir cihaz.

iPad'e vanced kurulmuyor, ölene kadar reklam izlemek zorunda bırakıyor apple cihazları. Apple ümmetçiliğiniz yoksa, Xiaomi Pad 6 öneririm. Hem android hem snapdragon.
Youtube Premium var.

Android işletim sistemi olsun emülatör kurarım vs. demiyorsanız Apple ekosisteminden çıkılmamalı, çok fazla kolaylık sunuyor.

Merhaba arkadaşlar,

iPad Pro 11" (3. Nesil) M1 kullanıyorum. Piyasası ne kadar bilmiyorum ama şu ana kadar hiç üzmedi eğer fiyatı yüksekse bile diğer iPad modellerine bakmanı tavsiye ederim.Android tablet hiç kullanmadığım için yorum yapmayacağım.

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Vanced ihtiyacım bulunmamakta YouTube Premium kullanıyorum. Apple ekosistemi diyen arkadaşlar ne gibi artıları var pek bahsetmemişler bahsedebilirseniz çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı