15000 TL'ye telefon önerisi

• Konuyu başlatan Rediph
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 752

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Bu bütçede özellikle işlemci ve ekranı iyi bir cihaz arıyorum. Bataryası ve kamerası çok elzem değil. Normalde S20 FE almayı düşünüyordum ancak güncelleme desteği kesildi. Buna rağmen almaya değer mi yoksa farklı bir cihaza mı bakılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
SoC istiyorsan Realme GT 2 bu bütçedeki en iyi cihaz.

Çünkü Snapdragon 888 bulunuyor. Buna en yakın güçteki SoC'u POCO F4 ve S20 FE bulunduruyor ancak POCO F4 sadece SoC'dan ibaret bir telefon, S20 FE de dediğin gibi güncelleme desteği bitmiş bir telefon. GT 2 imkanı varken S20 FE almak mantıksız.

2. el temiz bir iPhone X bulabilirsin.

SoC istiyorsan Realme GT 2 bu bütçedeki en iyi cihaz.

Çünkü Snapdragon 888 bulunuyor. Buna en yakın güçteki SoC'u POCO F4 ve S20 FE bulunduruyor ancak POCO F4 sadece SoC'dan ibaret bir telefon, S20 FE de dediğin gibi güncelleme desteği bitmiş bir telefon. GT 2 imkanı varken S20 FE almak mantıksız.
Hocam bütçeyi yükseltebildiğim takdirde S21 FE alınır mı? Batarya sorunu biraz can sıkıcı herkesin başı ağrımış o sorun sebebiyle.

Hocam bütçeyi yükseltebildiğim takdirde S21 FE alınır mı? Batarya sorunu biraz can sıkıcı herkesin başı ağrımış o sorun sebebiyle.
İlla bütçe yükseltme niyetin varsa S22, S23 FE, Realme GT 2 Pro gibi cihazlar daha mantıklı. S21 FE bana göre 19K edecek bir telefon değil. S21 FE kullanıyorum bu arada.

S22'deki batarya sorunları S21 FE'deki gibi sıkıntılı mı peki?
Evet, S21 FE kadar sıkıntılı. Ancak S22 çok kaliteli bir cihaz ve o fiyatı hak ediyor. Ama Realme GT 2 Pro, batarya açısından çok iyi bir telefon.

Evet, S21 FE kadar sıkıntılı. Ancak S22 çok kaliteli bir cihaz ve o fiyatı hak ediyor. Ama Realme GT 2 Pro, batarya açısından çok iyi bir telefon.
8 Gen 1 biraz fazla güç çeken bir işlemci o konuda sakat biraz. Sağ olun hocam.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama sizce S23 FE mı yoksa GT2 Pro mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı