1500TL bütçe ile şarjlı Gaming mouse önerisi

Bütçe
1500Tl

erysngl

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 Intel i7-12700H işlemci
Nvidia RTX4060 140 Watt Ekran kartı
16 GB 4800Mhz Ram bellek
165Hz/3ms Panel ekran
1TB M2 ssd depolama
1500TL büteçe ile alınabilecek en iyi oyuncu mouse önerileriniz nedir?

Monster Pusat One shot Pro alınır mı?

Hem kablolu hem kablosuz kullanılması benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam M800 Ultra çok övülüyor bende aldım kargoda gelmesini bekliyorum 3395 sensör falan var iyi duruyor alabilirsiniz bence.

Arkadaşların dediği gibi m800 ultra al geç bu fiyata daha iyisi yok bende damoshark m3 satıp m800 ultra sipariş verdim dün sensör olarak çok iyi ve amazon tarafından 2 yıl garanti veriliyor aksi taktirde o bütçeye gidip kablolu birşey al ama tavsiye etmem

Arkadaşların dediği gibi M800 Ultra al geç bu fiyata daha iyisi yok bende damoshark M3 satıp M800 Ultra sipariş verdim dün sensör olarak çok iyi ve Amazon tarafından 2 yıl garanti veriliyor aksi taktirde o bütçeye gidip kablolu bir şey al ama tavsiye etmem

Peki M800 ultrayı nereden alabilirim? Sadece Amazon üzerinden mi?

Hem oyun hem de iş için kullanacağım için kablosuz ve kablolu kullanılabilir olması şart. Tercihen Bluetooth da olabilir.

3 farklı ürün buldum 1.500₺ bütçe ile Türkiye'de satılan ve garanti kapsamında olan ürünleri tercih ettim.

1. Mouse SteelSeries Prime Mini Wireless

2. Mouse Lenovo Legion M600 (Bluetooth özelliği de var.)

3. Mouse Monster Pusat one shot pro

Bu ürünlerden hangisi alınır? ya da 1.500₺ bütçeye uygun bunların dışında Türkiye de servisi ve garantisi olan başka ürün var?

Yurt dışı ürün almak istemiyorum kargo bekleme süresi arıza durumda iade vs ile uğraşmamak için.

Geri
Yukarı