1500TL'ye kadar klavye önerisi

Havit Gamenote Kb884L marka bir klavye var küçük bir ekranı var ve rgb switchini seçebiliyorsun sanırım bi bak derim bu fiyata güzel bir klavye ama uyarmam gerek ki 1500 az değil ama ucuz mekanikler biraz sıkıntılı oluyor tuş sesi vs.

Havit Gamenote Kb884L marka bir klavye var küçük bir ekranı var ve rgb switchini seçebiliyorsun sanırım bi bak derim bu fiyata güzel bir klavye ama uyarmam gerek ki 1500 az değil ama ucuz mekanikler biraz sıkıntılı oluyor tuş sesi vs.
Bu klavyeyi almayın Content switch kullanıyor. Bunun yerine rk61 bakabilirsiniz.

Hocam.

Havit Gamenote KB884l marka bir klavye var küçük bir ekranı var ve RGB switchini seçebiliyorsun sanırım bir bak derim bu fiyata güzel bir klavye ama uyarmam gerek ki 1500 az değil ama ucuz mekanikler biraz sıkıntılı oluyor tuş sesi vs.

Bu klavye İngilizce mi bir de Havit çok duymadım çünkü bir aldığım zaman uzun yıllar kullanacağım uzun ömürlü olursa iyi olur.

Hocam.

Bu klavye İngilizce mi bir de Havit çok duymadım çünkü bir aldığım zaman uzun yıllar kullanacağım uzun ömürlü olursa iyi olur.

Marka kaliteli, garantisi de iyi. Fakat tuşlar soyulmasın demişsiniz harfler RGB olanların neredeyse hepsi soyuluyor diye biliyorum. ROG falan da soyuluyor yani alttan ışık geçirdiği için. Uzun vadeli kullanım için hotswap klavye olur en iyi seçim, ama muhtemelen Türkçe tuş takımlı arıyorsanız hotswap bu bütçe aralığında olmaz.

Marka kaliteli, garantisi de iyi. Fakat tuşlar soyulmasın demişsiniz harfler RGB olanların neredeyse hepsi soyuluyor diye biliyorum. ROG falan da soyuluyor yani alttan ışık geçirdiği için. Uzun vadeli kullanım için hotswap klavye olur en iyi seçim, ama muhtemelen Türkçe tuş takımlı arıyorsanız hotswap bu bütçe aralığında olmaz.

Gamepower'in suki modelinin tuşları 2 katmanlı gibi alt kısım transparan üst kısım farklı bir plastik soyulmaz diyorlardı normalde suki alacaktım onu da kötülemişler alsam elimde kalır diye korktum biraz.

Hocam.

Hocam dediğim klavye Almanca düzeniyle geliyor Türkçe'yle bire bir aynı.
Şu anlık Redragon K17 alacağım gibi bilen var mıdır bu klavyeyi.
K617 demek istiyorsunuz galiba. Onun yerine Eyooso z686 alın. K617'nin yay sesi problemi var. Bu arada Havit'den uzak durun kalitesiz switch kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı