1500TL'ye sistem önerisi

cancan3611

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar
Hp pavillion dv6 marka dizüstü pc kullanıyorum bu aralar bana çok zorluk çıkarmaya başladı.Genelde LoL oynuyorum şu aralar fps 10-25 arası , eğlenmek amaçlı girdiğim oyundan sinir kırizi geçirerek çıkıyorum.2 monitör kullanmayı düşünüyorum.
LoL, dota2, cs:go ,minecraft oynadığım belli başlı oyunlar. Sistem oyun amaçlı olacak anladığınız üzere 1000-1500tl arası bir bütçem var.

Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba,
AMD FX 6300 İslemci
MSI G43 Anakart
Corsair 4GB Vengeance Ram
Seagate 1TB HDD
Thermaltake V3 600W kasa
ASUS R9 270X DirectCu II Top ekran karti

Ortalama 1600TL yapacaktir. Eger fazla geliyorsa, ekran kartini 750Ti veya HD7870 yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın o anakartı alma. Meraktan bir gün hızaşırtma yapmak istersen seni üzecek bir parça. Nispeten daha yatkın olan G46'yı alabilirsin, o da en fazla 6 çekirdekli işlemcilerle hızaşırtmak için kullanılır.

@JackDaw Hızaşırtma yapmak istediğinde başarısız olmasını istemediğimden böyle bir şey söyledim. Ben olsam aynı fiyatta olduğundan Gigabyte GA-970A-UD3P alırdım, 8+2 faz olduğundan hızaşırtma konusunda arkadaşı üzmeyecektir. İnsanlar meraklı, bir gün muhakkak deneyecek bunu. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı