16.000 TL'ye ofis için iş laptopu önerisi

Bütçe
16000
Bence mantıklı olmaz HP Türkiye'de Zam'a hazırlanıyor fakat bu model F/P ürün bende alacağım 1 haftaya işlemci, RAM, ekran, depolama olarak her işinizi karşılar(yazılım için alacağım) ve RAM'i 64 GB kadar destekliyor.
Beni uzun seneler ( en az 5 yıl ) götürmesini istiyorum, bunun için daha iyi laptoplara bakmaya gerek var mı?
Bak, 5 bin daha ekleyebilirsen şu ürün var şöyle harika bir ürün, güzel de bir fırsat, oldukça da kalıcı olur diyebileceğiniz ürün var mı merak ettim ondan soruyorum.

Beni uzun seneler ( en az 5 yıl ) götürmesini istiyorum, bunun için daha iyi laptoplara bakmaya gerek var mı?
Bak, 5 bin daha ekleyebilirsen şu ürün var şöyle harika bir ürün, güzel de bir fırsat, oldukça da kalıcı olur diyebileceğiniz ürün var mı merak ettim ondan soruyorum.

Normal bir ürün alın bu özelliklerde olursa ve bakımlarını yaparsanız sizi ömür boyu götürür ben normal bir bilgisayar alacağım yarın bir teknisyen arkadaşın yanına gideceğim bu fiyatlarda o ne önerecek yani ben işinizi görebiliecek bir PC almanız tarafındayım yarın başka bir teknoloji çıkar elinizdekini satarsınız onu alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı