16 GB RAM önerisi

Bütçe
700
Aradığım yorum buydu hocam çok teşekkürler gerçekten. Bu şekilde herhangi bir sıkıntı çıkmadıysa zaten RAM'ler kolay kolay bozulmuyor. Sizin yorumunuzla beraber bu Predator'ler daha da bir değerlendi şimdi.
Rica ederim hocam ne demek. Kutusundan çıkardığınızda Ram'lerin ne kadar ağır ve sağlam olduğunu hissedeceksiniz. :)

Tamda bütçenize göre efsane bir RAM. 2x8 16 GB DDR4 3200MHz CL16 RAM. Kendim kullanıyorum. Memnunum şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim. Benim sistemim Intel. 2666 MHz olarak çalışıyor. Sizin sistem Ryzen olduğu için 3200 MHz de kullanabilirsiniz.

Hocam yeniden selamlar. Bu RAM'ler gerçekten çok güzel ancak şöyle bir durum var, bu RAM'ler anakartımın destek kısmında desteklenen RAM'lerde gözükmüyor. Acaba alsam gerçekten sorun çıkartır mı? Ne düşünüyorsunuz?

@Recep Baltaş.

Hocam yeniden selamlar. Bu RAM'ler gerçekten çok güzel ancak şöyle bir durum var, bu RAM'ler anakartımın destek kısmında desteklenen RAM'lerde gözükmüyor. Acaba alsam gerçekten sorun çıkartır mı? Ne düşünüyorsunuz?

@Recep Baltaş.
Hocam destek listesinde olmasada kullanılabiliyor diye biliyorum ancak siz bilirsiniz tabiiki.
Size önerim anakartınızın sitesine girip uyumlu olan belleklerden istediğiniz markanın modelini seçip google'da aratabilirsiniz. Ben kendi ramlerimi bu şekilde satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı