16 Yaşında 167 Boy Uzunluğu Normal midir?

O yaşlarda ben 1.80 üstüydüm. Benim bir tabiri caizse güdük arkadaşım vardı. Aynı yaştaydık. Abileri falan 1.85 boylarındaydı. Babası da uzundu. Üniversiteye geçtiği zaman bana yaklaşmıştı. 1.80 idi. Şu an 1.85 falan kendisi. 21 yaşına kadar uzarsın. Fakat ne kadar uzayacağını doktor söyleyebilir. Umudunu kaybetme. Benim arkadaşım bir anda boy attı. Sende bir anda boy atabilirsin

O yaşlarda ben 1.80 üstüydüm. Benim bir tabiri caizse güdük arkadaşım vardı. Aynı yaştaydık. Abileri falan 1.85 boylarındaydı. Babası da uzundu. Üniversiteye geçtiği zaman bana yaklaşmıştı. 1.80 idi. Şu an 1.85 falan kendisi. 21 yaşına kadar uzarsın. Fakat ne kadar uzayacağını doktor söyleyebilir. Umudunu kaybetme. Benim arkadaşım bir anda boy attı. Sende bir anda boy atabilirsin
Şu anki boyunuzu ögrenebilir miyim?

@Artimenner, muhakkak günden 1 litre süt iç. 1.95 bile olursun. Ayrıca eklemlerini uzatacak da spor yap. Eklemlerini sürekli olarak gerdir. Her gün açma germe hareketi yap. Yalnız bu gidişle zaten 1.90 olacaksın. 2 metre olmak için de çabalama derim ben :D Gayet iyi boyun var.

Atarsın boy merak etme. Kemik suyu iç ama abartmadan abartısan kemik boy uzaması yerine enlemesine uzar bunuda istmezsin herhalde. Süt iç içmem dersen peynir, yoğurt ye. Bide spor olarak barfiks cek, baketbol oyna bu yaz aylarında yüze faydası olur bunların.

Geri
Yukarı