16 yaşında e-ticarete başlamak

Osman Tuç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam herkese! Elimde 15-16 bin TL para mevcut, e-ticarete atılmak istiyorum. Nasıl öğrenebilirim, nereden başlamalıyım? Yapabilir miyim? Bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum, hayırlı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam herkese! Elimde 15-16 bin TL para mevcut, e-ticarete atılmak istiyorum. Nasıl öğrenebilirim, nereden başlamalıyım? Yapabilir miyim? Bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum, hayırlı günler.

Faaliyetinle ilgili öncelikle bir şirket kurman gerekiyor. Şirketine bağlı banka hesapların ve vergi dairen bulunmak zorunda. Tüm bu saydıklarımı yapabilmen için 18 yaşında olman gerekiyor.
Bu sebeplerden ötürü yapamazsın.

bir büyüğüne paranı emanet et dolar hesabı açılsın kur korumalı hem üstüne eklenir hemde dolar artışından kazanırsın düşersede kaybın olmaz 18e gelincede kripto işi yap oturduğun yerden kazan kim ne derse desin kripto işi kolay para tabi bitti şimdilerde ama 1 1.5 senedir çok iyi ekmeğini yedik ve önümüzdeki 25 30 sene boyuncada yeriz gibi duruyor

Bir büyüğüne paranı emanet et dolar hesabı açılsın kur korumalı hem üstüne eklenir hem de dolar artışından kazanırsın düşersede kaybın olmaz 18e gelincede kripto işi yap oturduğun yerden kazan kim ne derse desin kripto işi kolay para tabii bitti şimdilerde ama 1 1.5 senedir çok iyi ekmeğini yedik ve önümüzdeki 25 30 sene boyunca da yeriz gibi duruyor.

Kriptoyla ilgili bilgi edinebileceğim bir kaynak YouTube kanalı vs var mı acaba ben de girmek istiyorum ama nereden başlıcağımı bilemedim.

Bir büyüğüne paranı emanet et dolar hesabı açılsın kur korumalı hem üstüne eklenir hem de dolar artışından kazanırsın düşersede kaybın olmaz 18e gelincede kripto işi yap oturduğun yerden kazan kim ne derse desin kripto işi kolay para tabii bitti şimdilerde ama 1 1.5 senedir çok iyi ekmeğini yedik ve önümüzdeki 25 30 sene boyunca da yeriz gibi duruyor.

Adam e-ticaret demiş sen yatırım tavsiyesi vermişsin.

Kriptoyla ilgili bilgi edinebileceğim bir kaynak YouTube kanalı vs var mı acaba ben de girmek istiyorum ama nereden başlıcağımı bilemedim.

Coin mühendisi kanalını takip edebilirsin eski videolarında kripto ile ilgili her şey var güncel video çekiyorlar mı bilmiyorum ama işini kesin görür.

Geri
Yukarı