16 yaşında maaş sorunu olmadan nerede çalışılır?

wialarn

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
16 yaşındayım bu yaz evde boş boş durmak istemiyorum onun için işe başlayacağım.
Ancak sorun şu ki çalışabileceğim düzgün bir yer bilmiyorum ve kız olmamdan dolayı ailem bilinmedik firmalara göndermiyor. Benim istediğim müşterilerle çok fazla muhatap olmadan işimi yapacağım bir yer. Servis komiliği düşünüyorum açıkçası sanırım garsonun bir altı, servis açıyor. Nerelere gidebilirim? Garsonluk yapmayı düşündüm bir ara ancak emin olamadım çevremdekilerden duyduğum kadarıyla iyi değilmiş. Maaşımı sorunsuz alabileceğim ve müşteriyle çok işli dışlı olmayacağım bildiğiniz bir iş var mı? Kız olmamı göz önünde bulundurup yorum yaparsınız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Herhangi bir yeteneğim yok doğrusu ancak geçen yaz kuaförde 2 hafta çalışabildim ilk iş deneyimine rağmen hemen işi öğrenip yapabildim. Onun dışında genelde yazılım dilleri biliyorum.

Bence o iş yerleri gibi ya da cafe tarzı yerlerde getir-götür yapabilirsiniz.

Öncelikle merhaba,
16 yaşındayım bu yaz evde boş boş durmak istemiyorum onun için işe başlayacağım.
Ancak sorun şu ki çalışabileceğim düzgün bir yer bilmiyorum ve kız olmamdan dolayı ailem bilinmedik firmalara göndermiyor. Benim istediğim müşterilerle çok fazla muhatap olmadan işimi yapacağım bir yer. Servis komiliği düşünüyorum açıkçası sanırım garsonun bir altı, servis açıyor. Nerelere gidebilirim? Garsonluk yapmayı düşündüm bir ara ancak emin olamadım çevremdekilerden duyduğum kadarıyla iyi değilmiş. Maaşımı sorunsuz alabileceğim ve müşteriyle çok işli dışlı olmayacağım bildiğiniz bir iş var mı? Kız olmamı göz önünde bulundurup yorum yaparsınız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Komilik yapmanızı öneririm veya McDonald's gibi 16 yaş ve üstü alan kurumsal firmalara gidip konuşabilirsiniz.

Bence o iş yerleri gibi ya da cafe tarzı yerlerde getir-götür yapabilirsiniz.
teşekkür ederim

Komilik yapmanızı öneririm veya McDonald's gibi 16 yaş ve üstü alan kurumsal firmalara gidip konuşabilirsiniz.
Komilik şuan aklımda ancak kendime çok güvenim yok ve tam ne yapacağımı bilmiyorum, biliyorsanız biraz açabilir misiniz konuyu? Mc donals araştırdım ancak berbat yer gerçekten böyle yerleri girmeyi düşünmüyorum.

Teşekkür ederim

Komilik şu an aklımda ancak kendime çok güvenim yok ve tam ne yapacağımı bilmiyorum, biliyorsanız biraz açabilir misiniz konuyu? MC donals araştırdım ancak berbat yer gerçekten böyle yerleri girmeyi düşünmüyorum.

Hocam açıkçası size tavsiyem oturun ders çalışın cidden ileride değerini anlarsınız. İlla çalışmak istiyorsanız oturduğunuz şehirde merkez taraflarına gidip Restorant'larla konuşabilirsiniz. Kimse sizi yadırgamaz merak etmeyin. kariyer.net'te iş arayabilirsiniz veya akrabalarınızla konuşabilirsiniz.

Senin yaşında baristalık garsonluk yapıyordum fakat genelde kafeler asgari ücret bile vermediğinden ötürü milletin ağız kokusu çekmene değmiyor emin ol. Tecrübe edinmek için öyle kafelerde çalışmayacaksan hiç çalışma verdiğin emeğe yazık. Otur evinde ders çalış brom boşver.

Hocam açıkçası size tavsiyem oturun ders çalışın cidden ileride değerini anlarsınız. İlla çalışmak istiyorsanız oturduğunuz şehirde merkez taraflarına gidip Restorant'larla konuşabilirsiniz. Kimse sizi yadırgamaz merak etmeyin. kariyer.net'te iş arayabilirsiniz veya akrabalarınızla konuşabilirsiniz.
haklısınız gerçekten. bir dahaki sene yks gireceğim ve oturup ders çalışmak istiyorum ama zorundayım. genelde evden çıkmayan biri olduğum için sosyalleşme konusunda iyi değilim ama aşmaya çalışıyorum. kariyer.net'te gezinip gezinip duruyorum ancak nafile yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı