1600 TL 24" monitör önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kirin0611

Femtopat
Daha fazla  
1600 liralık bir bütçem var 24" bir monitör istiyorum. Monitör önerir misiniz?

1600 liralık bir bütçem var 24" bir monitör istiyorum. Monitör önerir misiniz?
Panel tercihiniz var mı? Daha doğrusu şöyle sorayım Single oyun ve film & dizi ağırlıklı mı takılıyorsunuz yoksa rekabetçi oyun mu oynuyorsunuz sıklıkla. TN yahut IPS önerisi yapabilmek için soruyorum.

Panel tercihiniz var mı? Daha doğrusu şöyle sorayım Single oyun ve film & dizi ağırlıklı mı takılıyorsunuz yoksa rekabetçi oyun mu oynuyorsunuz sıklıkla. TN yahut IPS önerisi yapabilmek için soruyorum.
Oyun,film,dizi,rekabetçi bir de twitch için.

Hocam bunların ikisi de kavisli ve 144 Hz. Gidip 75 Hz 5 ms önerenlere bakmayın. Eğer kavisli istemezseniz bu harikadır;

@Berkay İçöz kusura bakma kardeş iyi monitör önererek ağlattıysam. 75 Hz 5 Ms sarmıyor beni 1600TL'ye. 😉

Samsung LS24R350FHMXUF, Samsung LC24RG50FQMXUF bakabilirsiniz.

HP 4HZ37AA 24fh 23.8'' 75Hz 5MS FULL HD YÜKSEKLİK AYARLI FreeSync™ IPS MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bunu buldum bütçenizi aşmayacak şekilde. 120 yahut 144 HZ'ler bu fiyat aralığında zor malum kur ortada. HP monitörler gayet kalitelidir. 2012'den geçtiğimiz Haziran ayına kadar 8 sene beni hiç üzmedi.
Anladım bende bi yandan monitör araştırıyordum bunu buldum :

Gamepower GPR24C1MS144 24" 1ms Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitörü​

ve sizin attığınız monitörü 1200tlye buldum.

Hocam bunların ikisi de kavisli ve 144 Hz. Gidip 75 Hz 5 ms önerenlere bakmayın. Eğer kavisli istemezseniz bu harikadır;

@Berkay İçöz kusura bakma kardeş iyi monitör önererek ağlattıysam. 75 Hz 5 ms sarmıyor beni 1600TL'ye. 😉

Peki şu model iyi midir "Gamepower GPR24C1MS144 24" 1ms Full HD FreeSync Curved oyuncu monitörü"?

Son düzenleme:

@Berkay İçöz kusura bakma kardeş iyi monitör önererek ağlattıysam. 75 Hz 5 ms sarmıyor beni 1600TL'ye. 😉

Peki burada Samsung önermişsin onun 1mssi var mıdır?

Peki burada Samsung önermişsin onun 1 ms var mıdır?
Yok hocam maalesef. Bu arada 4 ms ile 1 ms arasında çok bir fark yok, benim monitörüm 5 ms ama çok bir fark hissetmiyorum mesela. Son attığım monitör iyidir, Samsung istemezsen. Hem kavisli hem 1 ms istiyorsan kalan tek seçenek olan ViewSonic'i tercih et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı