1600 TL Kadar telefon önerisi

TevfikCan023

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1600 TL bütçem var. Bu fiyata kamerası güzel şarjı iyi giden beni 3-5 yıl götürecek telefon önerisinde bulunabilecek var mı? Aklımdakiler; Samsung A20, XİOAMİ Note 8 & Note 7, Huawei P20 Lite.

Arkadaşlar, 1600 TL bütçem var. Bu fiyata kamerası güzel şarjı iyi giden beni 3-5 yıl götürecek telefon önerisinde bulunabilecek var mı? Aklımdakiler; Samsung A20, XİOAMİ Note 8 & Note 7, Huawei P20 Lite.
Android One arayüzü senin için sorun değilse Mi A3 bence hepsinden daha iyi. Onun dışında bunlar içinden en iyisi Redmi Note 8 modeli.

Saf Android de sıkıntılar var diye duydum ve pek hoşuma gitmedi açıkçası. Note 8 modeli herkes tarafından öneriliyor ve GCAM ile başarılı işler yapılıyor. Büyük ihtimal Note 8 alacağım fakat belki birisi başka bir model önerir.

Saf Android de sıkıntılar var diye duydum ve pek hoşuma gitmedi açıkçası. Note 8 modeli herkes tarafından öneriliyor ve GCAM ile başarılı işler yapılıyor. Büyük ihtimal Note 8 alacağım fakat belki birisi başka bir model önerir.
Sıkıntıdan kastınız tam olarak nedir? Arayüzde herhangi bir sıkıntı yok sadece işlevsellik ve görünüş olarak belki sevmeyebilirsin onun haricinde gayet iyi ama olmaz dersen en mantıklı seçim Note 8 oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı