1600 TL Sistem Toplama

Bütçe
1600
Ekran kartını bilmeden nasıl FPS verelim size. Herhangi bir yorum yapamayız.

Ekran kartı yok demiştim ona göre bir işlemci seçin demiştim aslında ben, pek anlamamda.
CS:GO'da sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. GTA 5'te ayar kısmanız gerekebilir. Resident Evil 3 remake diyorsanız sistem gereksinimlerine bakmak gerek taze bir oyun çünkü.

Hepsini Low'da oynayacağım zaten kasmasın akıcı oluşunda kaç FPS verdiği o kadar da önemli değil.

Ekran kartı yok demiştim ona göre bir işlemci seçin demiştim aslında ben, pek anlamamda.

O zaman R3 1200 yerine R3 3200G alın sonrada 2x8GB RAM koyarsınız çok fazla problen yaşamazsınız CS:GO üzerinde ama Resident Evil 3 konusunda bir fikrim yok.

Tamam peki bunlar bütçemi nasıl etkiler kaç lira daha fazla koyayım.

400 TL daha fazla koyarsınız APU sisteminiz olur Resident Evil 3 remake 35 FPS gibi bir sonuç veriyor internetteki Benchmark testlerinde Low ayarlarda.

Bu şekilde bir konfigrasyon olur 1495TL ediyor 1tane daha RAM alıp 1760TL ile tam bir APU sistem alabilirsiniz bu arada APU sistemlerde Dual Channel RAM aolunca performans biraz daha artıyor.

400 TL daha fazla koyarsınız APU sisteminiz olur Resident Evil 3 remake 35 FPS gibi bir sonuç veriyor internetteki Benchmark testlerinde Low ayarlarda.

.
.
.

Çok beğendim teşekkürler.
1700- 1800 TL civarlarında olur o işlemciyi alacaksanız. Ancak ileride ekran kartı almaya çalışın işlemcinin gücü birçok oyuna yetmeyecektir.

Evet ben bursluluk paramı biriktiriyorum da alacağım zaten teşekkürler.

Çok beğendim teşekkürler.

Eklentide yaptım 1495TL normal 1 RAM daha alıp 1760TL verip alabilirsiniz bence o şekilde alın performansınız artacaktır. Ailenizden biraz destek alın en azından birçok oyunu oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı