160x60 mouse pad nereden bulunur?

Miike Tyson

Hectopat
Daha fazla  
Trendyol'da buldum fakat sadece keçe yapıyorlar FPS oyuncusuyum çoğu kişi önermedi ama ben gene de almış bulundum. Beğenmessem iade ederim normal kumaş olarak bulabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'da buldum fakat sadece keçe yapıyorlar FPS oyuncusuyum çoğu kişi önermedi ama ben gene de almış bulundum. Beğenmessem iade ederim normal kumaş olarak bulabileceğim bir yer var mı?

Hocam bu boyuttaki çoğu mouse pad deri oluyor sizin kullanımınız için uygun değil yani bu boyut yerine bir 90x40 ve 50x40 alın.

Deri var biraz pahalı ama istersen Amazon.com.tr

Arkadaş FPS oyuncusuyum demiş.

Hocam bu boyuttaki çoğu mouse pad deri oluyor sizin kullanımınız için uygun değil yani bu boyut yerine bir 90x40 ve 50x40 alın.

Evet? istediği boyutlarda piyasada tek tük var bulabildimi atdım zaten belirtim deri var istersen diye gerisi onu ilgilendirir!

Şu an zaten 90x40 kullanıyorum masa 160x60 olduğu için tamamen kaplasın diye istemiştim keçeyide içim rahat etmedi iptal edip 90x40'a beyaz RGB mouse pad aldım🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı