17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

AkifTRN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
17 veya 17.3 inc bir laptop almak istiyorum. Maksimum bütçem 70.000 TL.
Ekran kartı olarak RTX 4070 iyi gibi duruyor. Daha üstüne çıkamam. 4050 -4060 alacağıma 4070 uzun süre götürsün diye düşündüm. RAM tercihim 32 GB. İşlemci olarak bilemedim AMD mi Intel mi? AMD'nin soğutması daha iyi olduğunu duydum. Siz ne önerirsiniz? Fiyat performans olarak hangi işlemci iyi. Laptop öneriniz nedir acaba?
Bu paylaştığım laptop nasıl sizce.

İlla 17,3 inç olmak zorunda başka yol yok ise.

Eğer 16 kabul eder iseniz

Asıl önerim G16.

Merhaba.
17 veya 17.3 inc bir laptop almak istiyorum. Maksimum bütçem 70.000 TL.
Ekran kartı olarak RTX 4070 iyi gibi duruyor. Daha üstüne çıkamam. 4050 -4060 alacağıma 4070 uzun süre götürsün diye düşündüm. RAM tercihim 32 GB. İşlemci olarak bilemedim AMD mi Intel mi? AMD'nin soğutması daha iyi olduğunu duydum. Siz ne önerirsiniz? Fiyat performans olarak hangi işlemci iyi. Laptop öneriniz nedir acaba?
Bu paylaştığım laptop nasıl sizce.

1. ROG STRIX.
2. Dell Alienware.

Bende bunu paylaşacaktım. Hp omenlerde ışık sızması olduğunu gördüm. Çok şikayet var. Ama ıps ekranların genelinde varmış ışık sızması. Yoksa özellikler çok iyi.

Bende bu paylaşacaktım. Hp omenlerde ışık sızması olduğunu gördüm. Çok şikayet var. Ama ıps ekranların genelinde varmış ışık sızması. Yoksa özellikler çok iyi
İlla 17,3 inç olmak zorunda başka yol yok ise.

Eğer 16 kabul eder iseniz

Asıl önerim G16.
G16 güzel 4080 iyiymiş. Ama oyun için alacam ekran o yüzden büyük olsun istedim.

Hp omen nasıl sizce.Karanlık ortamda ışık sızmaları belli oluyormuş

Bende bunu paylaşacaktım. HP Omen'lerde ışık sızması olduğunu gördüm. Çok şikayet var. Ama IPS ekranların genelinde varmış ışık sızması. Yoksa özellikler çok iyi.

Bu cihaz özelinde bilgim yok da Omen genelinde panel hakkında o kadar fazla şikayet yok. Her IPS panelde az veya çok ışık sızması oluyor maalesef. Yine de Katana yerine ROG'lardan birini tercih edin.

Bu paraya 4060 alınmaz.

4070 bulursa alsın o zaman. Fiyat kalite uygunluğu açısından bunlar iyi bence R9 var üzerinde. 2 ay sonra 4060'ta bulamaz bu fiyatlara.

G16 güzel 4080 iyiymiş. Ama oyun için alacam ekran o yüzden büyük olsun istedim.

Hp omen nasıl sizce.Karanlık ortamda ışık sızmaları belli oluyormuş

https://app.hb.biz/t4ojYN2pJSr0
Ben de Omen öneriyorum. Bu sıkıntıları ben de duydum ama kronik denilebilecek yüzdeye sahip olduğunu düşünmüyorum. Hatta anakartın kronik olduğunu söyleyenler de var. Forumda bu yüzden gerilimler yaşadım. Garanti olsun Rog öneriyorum artık. Ekran boyutu konusu göreceli bence gidin bir inceleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı