17 bin TL'ye laptop tavsiyesi

Gökai

Picopat
Daha fazla  
Laptop alacağım çok güçlü oyunlar oynamam o yüzden Office tarzı bir şey istiyorum i7 işlemci olması iyi olur Max 17k ya en iyi F/P ne alabilirim?

Almayı düşündüm fakat belki oyun oynarım diye
HP Victus 15-FB0018NT 7N5M6EA Ryzen 5 5600H 15.6 bunu da almayı düşündüm bunlar nasıl
Arkadaşım biraz yeni değiştirdim pc yi malesef bahsettiğin rakamlar arasında i7 olayı ince sorunlu. Ama HUMA serisinde bulabilirsin : https://www.hepsiburada.com/monster...sd-fhd-144-hz-freedos-laptop-pm-HBC00003JI2OM
Eğer Office tarzı istiyorsanız 18.000₺ civarında MacBook Air M1 alabilirsiniz.

Ryzen işlemciden uzak dur arkadaşım. Yani uzak dur derken intel'i hala ve henüz geçemediler. Malum yerini tutabilecek arıyorlar üretiyorlar. Yazııdan oyuna kadar intel her şey ile full adapte çalışır. Sonr abir program yada oyuna denk gelirsin intel işlemci istiyorum der o dakikada hopaaa dersin :)

Ryzen işlemciden uzak dur arkadaşım. Yani uzak dur derken intel'i hala ve henüz geçemediler. Malum yerini tutabilecek arıyorlar üretiyorlar. Yazııdan oyuna kadar intel her şey ile full adapte çalışır. Sonr abir program yada oyuna denk gelirsin intel işlemci istiyorum der o dakikada hopaaa dersin :)

Bende öyle düşündüm de bilmiyorum belki iyi olabilir diye sorayım hem daha iyi varsa onu söylersiniz diye sorayım dedim de attığım Huawei iyi mi hem monster da istemiyorum

İşte o zaman bi 10K-15K daha güçlendireceksin. Sana HUMA önermemin sebebi oyuncu alman ki normal işlerin IŞIK HIZINDA olsun :) Tabi karar senin arkadaşım :)

Oyun oynayacak mısın oynamiyacak mısın? Bir yerde Gaming laptopta atmışsın. Oyun oynamayacaksan M1 Air, oynayacaksan bunu tercih et.

Oyun oynayacak mısın oynamiyacak mısın? Bir yerde Gaming laptopta atmışsın. Oyun oynamayacaksan M1 Air, oynayacaksan bunu tercih et.

Ege hocama aynen katılıyorum. M1Air tercih etmezseniz HP 250 G9 6Q8M8ES05 i7-1255U 32 GB 1 TB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu cihaz iyi bir alternatif olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı