17 yaşında nerede çalışılabilir?

justwatch0

Centipat
Daha fazla  
17 yasindayim daha once hiç calisma tecrubem yok annem babam ayrildiklari icin anneme benim bakmam gerekiyor.
Full time bir ise ihtiyacım var ne olsa yaparım bir tecrubesi veya bilgisi olan yardimci olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim iş bilmeyen adama günde 700 verir arkadaşlar. Mağazalarda, Fast food mekanlarında, garsonluk gibi işlerde çalışılabilir. Arkadaşların dediği gibi iş bilmediğin halde günlük 700 alabileceksen sanayide çalış.

Günde 700 alsa minimum hafta da 4200 yapar. Olsun 4000, hadi olsun 3500. Temiz para.

Çırak olarak o kadar kazanabilir miyim?

Kim iş bilmeyen adama günde 700 verir arkadaşlar. Mağazalarda, Fast food mekanlarında, garsonluk gibi işlerde çalışılabilir. Arkadaşların dediği gibi iş bilmediğin halde günlük 700 alabileceksen sanayide çalış.

Magazalar falan 18 yaş gerektiriyor diye biliyorum. Fast food mekanlari asgari ucret veriyor mu

Magazalar falan 18 yaş gerektiriyor diye biliyorum. Fast food mekanlari asgari ucret veriyor mu?

Asgari ücretten daha düşük vermezler. Ustalık gerektiren bir işte değil. Para ihtiyacın olmasa bende sanayide marangozda vs ustalık edinebileceğin yerlerde çalışmanı tavsiye ederdim. Ama kimsenin hiç iş bilmeyen 17 yaşındaki gence günlük 600 700 vereceğini sanmıyorum gidip konuş istersen.

Asgari ücretten daha düşük vermezler. Ustalık gerektiren bir işte değil. Para ihtiyacın olmasa bende sanayide marangozda vs ustalık edinebileceğin yerlerde çalışmanı tavsiye ederdim. Ama kimsenin hiç iş bilmeyen 17 yaşındaki gence günlük 600 700 vereceğini sanmıyorum gidip konuş istersen.

Tamamdir teşekkürler yorumun icin

Geri
Yukarı