17 Yaşında SARMS Kullanılmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Param ve maddi durumum yetse orijinal ilaçlardan başka kullanmazdım. Salonda 17-18 yaşında genç çocuklar var ve birçoğu bilinçsiz şekilde merdiven altı reçetesiz kullanıyor. Sonlarını merak ediyorum.

17 yasindayim vucudum iyi olmasina ragmen beni asla tatmin etmiyor. Naturel devam ettigim icin de yavas gelisiyorum. Suplamentler kullanıyorum. Kreatin BCAA gainer vs ama bilmiyorum bu 2 aydir vucudumu takinti haline geldi. Begenmiyorum daha cok kasli olmak istiyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fotoğrafta belirttigim olanini kullanmak istiyorum. Steroid trenboline vs onlardan daha zararsiz en zararsizi en az yan etki edeni bu sanirim. Arastirdigim kadariyla sizce kullanmam da bir sakinca var mı? Buyuk bir sakinca zararlarini az cok biliyorum ama gene de sormak istiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Siz benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz?

Eki Görüntüle 1673128
Spor konusunda ciddi hedeflerin yoksa ilaç vb kullanma.

Kardeşim bence hiç alma ben kullandım mk 677 rad 140 bir de dianabol kullandım hiçbir etkisi olmadı paranı boşa çöp edersin bunlar para tuzağı ona vercegin parayı adamakıllı bir diyet yap sağlam antrenman daha çok faydasını gorucen inan.

Kardeşim bence hiç alma ben kullandım mk 677 rad 140 bir de dianabol kullandım hiçbir etkisi olmadı paranı boşa çöp edersin bunlar para tuzağı ona vercegin parayı adamakıllı bir diyet yap sağlam antrenman daha çok faydasını gorucen inan.
Hocayla çalışmayıp kendi kafana göre küre girdiysen normal kendinize zarar daha çok verirsin jinekomasti olursunuz sonra olmamak için küre antisi koyuyorsun bu seferde kür bir işe yaramıyor hocadan kastığım mahalle hocan değil cidden işi bilen adamlarla çalışmak lazım.

Kesinlikle doğal kal derim. Beslenmen ve/veya hareket formların yanlış olabilir, ya da beklentin fazladır bilmemem ama beslenme, doğru program, doğru form olunca uyku az olsa bile gelişim görülüyor. Tabi uykunun yeterli alınması da lazım ama kendi tecrübemden anlatıyorum.

@Miaker47 Bence steroid ve türevlerine kesinlikle bulaşmayın tabii ki yarışmayı düşünmüyorsanız.Düşünüyorsanız bile yaşınız küçük ergenlik döneminden çıktıktan sonra vuracaksanız vurun.Vücut geliştirme emek işi sarmsı vursanız bile iyi idman atmazsanız gelişemezsiniz.Bence sabredip sağlam beslenip sağlam idman atın.

17 yasindayim vucudum iyi olmasina ragmen beni asla tatmin etmiyor. Naturel devam ettigim icin de yavas gelisiyorum. Suplamentler kullanıyorum. Kreatin BCAA gainer vs ama bilmiyorum bu 2 aydir vucudumu takinti haline geldi. Begenmiyorum daha cok kasli olmak istiyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fotoğrafta belirttigim olanini kullanmak istiyorum. Steroid trenboline vs onlardan daha zararsiz en zararsizi en az yan etki edeni bu sanirim. Arastirdigim kadariyla sizce kullanmam da bir sakinca var mı? Buyuk bir sakinca zararlarini az cok biliyorum ama gene de sormak istiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Siz benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz?

Eki Görüntüle 1673128

Ne yaptın sarms kullandın mı son durum nedir bilgi verir misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı