17 yaşında tacize uğradım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkeğim 17 yaşındayım. Güvenlikte gece çalıştığım yerde adam eş cinsel sapık beni taciz etti ve cinsel organını elletmeye çalıştı. Bunu şikayet edebilir miyim? Video kaydı yok.
Eğer troll konuysa böyle ciddi konularda troll yapılmaz. Şaka da yapılmaz. Muhtemelen 14 veya 15 yaşındasın. Böyle şeylerin toplumda ki değerini bilmiyorsun ve memleketimizin şu anki en büyük sorunlardan birini bilmiyorsun. Ama troll konu değilse,
bir güzel döv eğer tek dövemem diyorsan orada tanıdığın birileri varsa çağır meydan dayağı atın

Eğer troll konuysa böyle ciddi konularda troll yapılmaz. Şaka da yapılmaz. Muhtemelen 14 veya 15 yaşındasın. Böyle şeylerin toplumda ki değerini bilmiyorsun ve memleketimizin şu anki en büyük sorunlardan birini bilmiyorsun. Ama troll konu değilse,
bir güzel döv eğer tek dövemem diyorsan orada tanıdığın birileri varsa çağır meydan dayağı atın

Troll konu değil öncekiler olabilir yaş olarak ama bu değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkeğim 17 yaşındayım. Güvenlikte gece çalıştığım yerde adam eş cinsel sapık beni taciz etti ve cinsel organını elletmeye çalıştı. Bunu şikayet edebilir miyim? Video kaydı yok.

Troll gönderi mi bu? Şikayet edin de, ondan önce bir güzel dövün aşağılık herifi.

Troll konu değil öncekiler olabilir yaş olarak ama bu değil.

Dostum, burada ki insanlar sana "polise git, şikayet et" demekten başka bir şey yapamazlar. Onları dinle ve polise git. Demek istediğim burada -böyle ciddi bir sorun varken- konu açman. Ne yapacaktın adamı tebrik mi edecektin? Git polise şikayet et, darp varsa darp raporu çıkar. Bir şekilde adalet yerini bulur elbet. (Ciddi bir sorunu sanki her gün yaşıyormuşsun gibi basit anlatıyorsun birde o yüzden troll zannettim).

Dostum, burada ki insanlar sana "polise git, şikayet et" demekten başka bir şey yapamazlar. Onları dinle ve polise git. Demek istediğim burada -böyle ciddi bir sorun varken- konu açman. Ne yapacaktın adamk tebrik mi edecektin? Git polise şikayet et, darp varsa darp raporu çıkar. Bir şekilde adalet yerini bulur elbet. (Ciddi bir sorunu sanki her gün yaşıyormuşsun ki basit anlatıyorsun birde o yüzden troll zannettim).
Troll zaten?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı