170 TL kulaküstü kulaklık önerisi

Bütçe
170

244765

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba.
Kuzenim telefonda PUBG Mobile oynuyormuş, ses kasmak için kulaklık istiyor. Kulak içi önerdim fakat kulaküstü diyor illa, çift girişli olursa sesinin gitmeyeceğini belirtiyorum bulamaz mıyız falan diye soruyor bana. Ben de sizden yardım almak istedim. 170 TL'ye kadar kulaküstü tek jak girişli kulaklık önerebilir misiniz?
@Samotne Ciasteczka @enonertetanem

Özellikle ER3 önerimdir.

Özellikle ER3 önerimdir.
Peki tek jak girişli olan var mı? Dahili mikrofona ihtiyacı var çünkü, oyunda arkadaşlarıyla konuşuyormuş. Telefonda kullanacak bu arada.

Peki tek jak girişli olan var mı? Dahili mikrofona ihtiyacı var çünkü, oyunda arkadaşlarıyla konuşuyormuş.
Mikrofonları var attıklarımın hepsinin.

Gamenote olan tek jaklı, içinden isterse Y splitter çıkıyor, Gamegaraj göstermiş açıkça, USB yüksek ihtimal sadece aydınlatması için ses için zorunlu değildir;
1609678521126.png

Creon olan da tek jaklı;
1609678652083.png

ER3 ise maalesef çift jak;
1609678673287.png

Mikrofonları var attıklarımın hepsinin.

Gamenote olan tek jaklı, içinden isterse Y splitter çıkıyor, Gamegaraj göstermiş açıkça, USB yüksek ihtimal sadece aydınlatması için ses için zorunlu değildir;
Eki Görüntüle 814365

Creon olan da tek jaklı;
Eki Görüntüle 814369

ER3 ise maalesef çift jak;
Eki Görüntüle 814370
Anladım, Gamenote olanın içinden tek girişi çift giriş yapan bir alet çıkıyor. Sanırım Creon'a yöneleceğiz, kablo karışıklığıyla uğraşacağını düşünmüyorum. Bir de sizce kulakiçi almak mı daha mantıklı olur yoksa kulaküstü mü?

Bu bütçede kulak içi çok daha iyi performans sağlar ancak kulak üstü istiyorsa kulak üstü alsın yani :3
Gamenote de tek girişmiş, yanlış görmüşüm kusura bakmayın. Gamenote ve Creon arasından hangisini tavsiye edersiniz? Bir de Rampage RM-X1 alacağım diyor, o çöpe para verme dedim. Doğru mu yapmışım?

Merhaba.
Kuzenim telefonda PUBG Mobile oynuyormuş, ses kasmak için kulaklık istiyor. Kulak içi önerdim fakat kulaküstü diyor illa, çift girişli olursa sesinin gitmeyeceğini belirtiyorum bulamaz mıyız falan diye soruyor bana. Ben de sizden yardım almak istedim. 170 TL'ye kadar kulaküstü tek jak girişli kulaklık önerebilir misiniz?
@Samotne Ciasteczka @enonertetanem
Bir de jak aparatı aldın mı tamamdır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı