18-23K arası Gaming laptop önerisi

Emre Gülbahar

Centipat
Bu ilk deneyimim olacak açıkçası ve uzun zamandır bu işlere bakıyorum, normalde RTX 3050 ekran kartlı laptoplara bakıyordum fakat araştırdığım kadarıyla düşük performanslı bir ekran kartıymış. 4 GB VRAM'den dolayı sanırsam, GTX 1650 ile eşdeğermiş gibi şeyler duydum çok hakim değilim. Üstüne bir de watt konusunu öğrendim o da çok etkliyormuş sanırım ve üstüne RAM, işlemci muhabbetleri. Fakat kafam artık ağrımaya başladı beni bu cendereden çıkaracak birileri lazım. Isı sıkıntısı ve fan olayları olmayan, temiz, kaliteli, güçlü bir Gaming laptop lazım belirttiğim bütçede. Ne yapmalıyım, nelere bakmalıyım? Ha bu arada AMD Ryzen hakkında hiçbir fikrim yok.

Ürünü inceledim biraz, bu fiyata bu ürün gerçek mi? Güzel ürünmüş. Teşekkür ederim önerilere açığım hala. Arkadaşınıza hayırlı olsun.

Bütçenize göre en mantıklı seçenek hocam, 140W 4050 ve MUX bulunduruyor. RAM eklemeniz gerek sadece.

Bütçenize göre en mantıklı seçenek hocam, 140W 4050 ve MUX bulunduruyor. RAM eklemeniz gerek sadece.

Hocam ben de birkaç soru gezmiştim Technopat'da. Her yerde siz vardınız, ben de tam sizin yapacağınız yorumu bekliyordum. Teşekkürler hocam. 😅

Hocam bu RAM olaylarını da uzun süredir duyuyorum. Yukarıdaki cihaza hangi RAM uyumludur, nasıl bir 8 GB RAM almalıyım? Alırsam nasıl yerleştireceiğim(elimden mi olacak yoksa teknik servis vs. mi?), garanti bozulmuyor onu öğrendim. Sizi yakalamışken de sorayım dedim, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı