18 bin TL telefon önerisi

Bütçe
18000
Alalı 1 hafta oldu. Hocam kamerası iyi değil diyorlar ama bence öyle kötü değil. Sarjda da anlatıldığı gibi sıkıntı yaşamadım günü geçiriyor. Performans konusunda da anlatıldığı kadar iyi, mükemmel performans veriyor. Genel olarak kötülenen özellikleri anlatılan kadar kötü değil, güçlü yanları ise (ekran, işlemci vb.) bu bütçede rakipsiz. Eğer amaçlarınıza uyuyorsa fiyat bandındaki en iyi telefon.

Memnun musun bende yeni aldım

Evet memnunum. Sadece ilk günler bi ısınma olabilir şarjda falan soğutucu alışıyor sonra. Sonrasında da zorlanırsa ısınma olabilir ama ne performansı etkiler ne de el yakar hafif bir ısınma. Bi de mayıstayız kışları bu durumun azalacağını düşünüyorum ama yine de bi sıkıntı yaratmadı. Kalan konularda yazdıklarım gecerli, performans hala mükemmel. Sarji bitirip doldurmakta da fayda var ayrica.

Evet memnunum. Sadece ilk günler bi ısınma olabilir şarjda falan soğutucu alışıyor sonra. Sonrasında da zorlanırsa ısınma olabilir ama ne performansı etkiler ne de el yakar hafif bir ısınma. Bi de mayıstayız kışları bu durumun azalacağını düşünüyorum ama yine de bi sıkıntı yaratmadı. Kalan konularda yazdıklarım gecerli, performans hala mükemmel. Sarji bitirip doldurmakta da fayda var ayrica.
Şarjı bir tık hızlı gidiyor normal kullanım ya da oyun fark etmeden sende de öyle mi

Geri
Yukarı