+18 sitelere bilgisayar ve TV'den giriş yapılamıyor

Deltore

Centipat
Daha fazla  
Telefondan girebilmeme rağmen PC ve TV ile giriş sağlayamıyorum. İnternet sağlayıcım çocuk kilidi açık olsa telefon ile de giremezsiniz dedi. PC tarafı da buna benzer şeyler dedi. Birkaç tane tarayıcı ile denedim, ayarları kontrol ettim, Gmail yaşımı kontrol ettim, DNS denedim. Sadece VPN ile giriliyor. Bir bigisi olan var mı?

Direkt ulkeden engelli oldugu icin cihaz veya saglayici fark etmez. Bilmiyorsaniz yorum yapmayin ve her begenmedim atana begenmedim atmayin 🙂.

Eskiden TTNET kullanıyordum +18 siteleri açmıyordu.
Şu an Vodafone mobil internet ve dediğim gibi netgsm ile VPN'siz +18 sitelere girebiliyorum.

Telefondan girebilmeme rağmen PC ve TV ile giriş sağlayamıyorum. İnternet sağlayıcım çocuk kilidi açık olsa telefon ile de giremezsiniz dedi. PC tarafı da buna benzer şeyler dedi. Birkaç tane tarayıcı ile denedim, ayarları kontrol ettim, Gmail yaşımı kontrol ettim, DNS denedim. Sadece VPN ile giriliyor. Bir bigisi olan var mı?
Normal bir şey. Yasak çünkü, ondan giremiyorsun.

Ulkemizde siteye erisim engeli var. Telefon ekrani kucuk mu geliyor 😀?

Ben de bunu biliyorum fakat belirli sitelere telefon üzerinden giriliyor, site adresini falan değiştiriyorlar ve evet küçük geliyor.

+18 siteler devlet yasaklı olduğu için zaten sadece VPN'le girebilirsiniz.

Normal bir şey. Yasak çünkü, ondan giremiyorsun.

VPN'siz giremezsin.

Zorlamanın anlamı yok bir iş var demek ki izlemeyın yukarıdan birisi sizi uyarıyor.
😂

Site adresini değiştiren sitelere giriliyor.

VPN olmadan giriş yapamazsınız. Opera tarayıcı kullanabilirsin :)
Sağlayıcınıza göre değişiyor genelde bazı sağlayıcılar da DNS'i değiştirmek işe yararken diğerlerine ise yaramıyor hem neden VPN kullanmak istemiyorsunuz ki? Ek olarak web proxy sitelerini kullanabilirsiniz.
1000MBPS internet kullanıyorum fakat VPN bunu aşırı düşürüyor, hem de bayağı.

Upx öneririm. Hızlı bir browser ve kendinden VPN özelliğine sahip. :)

Opera kullanıyorum fakat VPN aşırı yavaşlatıyor.

Eskiden TTNET kullanıyordum +18 siteleri açmıyordu.
Şu an Vodafone mobil internet ve dediğim gibi netgsm ile VPN'siz +18 sitelere girebiliyorum.

Gidip GSM'i değiştirmem yani.

Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz? Hangi cihazda problem var gibi tüm detayları yazın yardımcı olalım. (kesinlikle VPN kullanmalısın :D)

VPN yavaşlatıyor.

Son düzenleme:
Ben de bunu biliyorum fakat belirli sitelere telefon üzerinden giriliyor, site adresini falan değiştiriyorlar ve evet küçük geliyor.

Site adresini değiştiren sitelere giriliyor.

1000MBPS internet kullanıyorum fakat VPN bunu aşırı düşürüyor, hem de bayağı.

Opera kullanıyorum fakat VPN aşırı yavaşlatıyor.

Gidip GSM'i değiştirmem yani.

VPN yavaşlatıyor.
Proton VPN kullanabilirsin.

Ben DNS değiştim girebiliyorum bütün +18 sitelere bazı internet servis sağlayıcılarında DNS engeli bulunuyor o yüzden giremiyorsundur.

Geri
Yukarı