18 yaş altı Akbank hesabı açma

14 yaşında Akbank'ın bir şubesine gittiğimde, hesap açarız ama internet bankacılığını açamayız max 15 yaş açabiliyoruz dediler. 15 yaş olduğunuzda kart internet bankacılığı her şeyi açıyoruz dediler. Şimdi yine aynı Akbank şubesine geldik, yalan uyduruyorlar. Amaçları ne bilmiyorum küfür edeceğim şimdi..

14 yaşında Akbank'ın bir şubesine gittiğimde, hesap açarız ama internet bankacılığını açamayız Max 15 yaş açabiliyoruz dediler. 15 yaş olduğunuzda kart internet bankacılığı her şeyi açıyoruz dediler. Şimdi yine aynı Akbank şubesine geldik, yalan uyduruyorlar. Amaçları ne bilmiyorum küfür edeceğim şimdi.

Farkli subedende acabilirsiniz. Eger olmuyorsa farkli bankadan acin bir şey fark etmiyor.

Hocam arayin gitmeyin boşu boşuna. Aradiginizda söylerler. Uğraşmak istemediklerinden açmıyorlar, 18 yaş alti hesap açma işi biraz uzun.
Akbank müşteri hizmetlerini arıyorum, 18 yaş altı veliniz ile açarlar diyor kart ve internet bankacılığı her şey açıyoruz diyor. Sonrasında şubeye gidiyorum açamıyoruz diyorlar.

Gitmeden önce şubeyi arıyorum hiç kimse açmıyor ki. Zır zır telefon çalıyor açmıyor.

Akbank müşteri hizmetlerini arıyorum, 18 yaş altı veliniz ile açarlar diyor kart ve internet bankacılığı her şey açıyoruz diyor. Sonrasında şubeye gidiyorum açamıyoruz diyorlar.

Gitmeden önce şubeyi arıyorum hiç kimse açmıyor ki. Zır zır telefon çalıyor açmıyor.

Akbank müşteri hizmetini 18 yaş altıysan aramayacaksın. Benim hesabim var bir keresinde sifrem bloke olmustu onu bile acmadilar 18 yas altiysan musteri hizmetleri hiçbir islem yapmiyor. Bir de siz ne için açacaktınız?

Akbank müşteri hizmetini 18 yaş altıysan aramayacaksın. Benim hesabim var bir keresinde sifrem bloke olmustu onu bile acmadilar 18 yas altiysan musteri hizmetleri hiçbir islem yapmiyor. Bir de siz ne için açacaktınız?
Normal bireysel vadesiz hesap. Tosla kullanıyorum, aylık para yatırma yetmiyor bundan dolayı açacağım yani tasarruf.

Ailenizin bir banka hesabı varsa, o hesap üzerine bir ek kart çıkarttırabilirsiniz belki.

Asıl amacınız nedir yani size alternatif sunayım. Limitler mi sorununuz?
Evet hocam doğrudur. Başka banka ön ödemeli kullan felan demeyin. Normalde İş Bankası kartım var hesap açtım, fakat her farklı IBAN'ı kaydettirmem gerek. Git gel git gel demek yani.

Geri
Yukarı