18 yaş altında para kazanmak

Hocam nasıl oluyor, konuyu biraz açar mısınız ve yasal mı?

Hocam yazılım öğren. İlk İngilizceni geliştir. Sonra yazılıma giriş yap. Her gün videolar izle alistirmalar yap. Projeleri izle. Kendini aklındaki şeyleri yapabilincege kadar eğit. Sonra üniversiteye gidince part time bir işe(yazılımla ilgili) girersin. Hem tecrübe kazanırsın. Hem para kazanirsin

Hocam nasıl oluyor, konuyu biraz açar mısınız ve yasal mı?

Yasal tabii ki de Instagram hesabı açıp bot basarsan güzel fiyatlara satılıyor fakat mesela bot 1000 takipçisi olan bir hesap 70 80 TL eder ama gerçek 1000 takipçili bir hesap 150 TL eder gerçek takipçi kasabilirsen daha iyi para kazanırsın ugrasmazsan direk bot hesap sat.

Hocam yazılım öğren. İlk ingilizceni geliştir. Sonra yazılıma giriş yap. Her gün videolar izle alistirmalar yap. Projeleri izle. Kendini aklındaki şeyleri yapabilincege kadar eğit. Sonra üniversiteye gidince part time bir işe(yazılımla ilgili) girersin. Hem tecrübe kazanırsın. Hem para kazanirsin.

Hocam ingilizcem çok iyi, yazılım konusunda ise 2 aydır hem gömülü hem masaüstü yazılım öğreniyorum sizin dedikleriniz üniversiteye falan kadar git beke, garsonluk yap, 18 yaşına kadar bekle gibi şeyler efendim benim açtığım konu 18 yaş altında para kazanma.

Hocam İngilizcem çok iyi, yazılım konusunda ise 2 aydır hem gömülü hem masaüstü yazılım öğreniyorum sizin dedikleriniz üniversiteye falan kadar git beke, garsonluk yap, 18 yaşına kadar bekle gibi şeyler efendim benim açtığım konu 18 yaş altında para kazanma.

Oyun yapabilirsin. Site yapabilirsin. Uygulama yapabilirsin.

Oyun hesaplarını belirli bir lige kasarak uygun fiyata satabilirsiniz tabii seçenek için fazla zamanın olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı