18 yaş için banka önerisi

Açıkçası İş Bankası veya Akbank düşünüyorum. ATM benim için pek ciddi bi dert değil şimdilik. Kartların görünüşünden uygulamanın kullanışlı olup olmadığına, kampanyalarından komisyonlarına kadar ilgileniyorum. Sonuçta başka bankaya bulaşmayı düşünmüyorum. Hâlâ önerilerinize açığım.

Açıkçası İş Bankası veya Akbank düşünüyorum. ATM benim için pek ciddi bi dert değil şimdilik. Kartların görünüşünden uygulamanın kullanışlı olup olmadığına, kampanyalarından komisyonlarına kadar ilgileniyorum. Sonuçta başka bankaya bulaşmayı düşünmüyorum. Hâlâ önerilerinize açığım.
Ben sana en uygun olanı verdim knk garanti veya iş bankasi müşterileri memnun genelde sen bunlara bakma kendi evine uzak diye adam sana banka açma diyor ya komik geldi neyse Akbank müşteri hizmetleri sürekli rahatsız edebilir onun dışında iyidir

Açıkçası İş Bankası veya Akbank düşünüyorum. ATM benim için pek ciddi bir dert değil şimdilik. Kartların görünüşünden uygulamanın kullanışlı olup olmadığına, kampanyalarından komisyonlarına kadar ilgileniyorum. Sonuçta başka bankaya bulaşmayı düşünmüyorum. Hâlâ önerilerinize açığım.

İkisini de kullanıyorum ikisi de iyi bankalar. Ayrıca müşteri hizmetleride çok iyi bir sorunum olduğu zaman çok iyi ilgileniyorlar. Yatırım işlemlerimi Akbank üzerinden sağlıyorum. Arayüzü çok basit bu da bana kolaylık sağlıyor. İki bankanında kampanyaları mevcut. Kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İkisini de kullanıyorum ikisi de iyi bankalar. Ayrıca müşteri hizmetleride çok iyi bir sorunum olduğu zaman çok iyi ilgileniyorlar. Yatırım işlemlerimi Akbank üzerinden sağlıyorum. Arayüzü çok basit bu da bana kolaylık sağlıyor. İki bankanında kampanyaları mevcut. Kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
İllaha biri daha iyidir herhalde hocam ya. Ben bi tık detaylara da takılıyorum nedense. Uygulamada akbank iken kart görünüşünde iş daha iyi geliyor. Kampanyalar ikisinde de var ama sanırım akbank ilk üyelerde ilk ay komisyon almıyormuş borsa işlemlerinde. Tanıdığım
birçok kişi de akbank konuşuyor, onlar da önerdi. Akbank'a bir tık daha yakınım, peki sen hocam son olarak birisini öne geçirecek olsan hangisi olurdu? Veya hangisi hangi yönde diğerinden daha iyi?

İllaki biri daha iyidir herhalde hocam ya. Ben bir tık detaylara da takılıyorum nedense. Uygulamada Akbank iken kart görünüşünde iş daha iyi geliyor. Kampanyalar ikisinde de var ama sanırım Akbank ilk üyelerde ilk ay komisyon almıyormuş borsa işlemlerinde. Tanıdığım.
Birçok kişi de Akbank konuşuyor, onlar da önerdi. Akbank'a bir tık daha yakınım, peki sen hocam son olarak birisini öne geçirecek olsan hangisi olurdu? Veya hangisi hangi yönde diğerinden daha iyi?

Son olan durumlardan dolayı İş Bankası derim. Ben artık Akbank kullanmayı düşünmüyorum. Fakat sadece kampanyaları için kullanılır Akbank. Yatırım işlemlerime bundan sonra İş Bankası üzerinden devam edeceğim.

Geri
Yukarı