18 yaşında bademcik aldırmak

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Doktorlar daha önce bir problem yok demişti ama özel konuşma bozuklukları programına kaydolmuştum bademcikler büyük ve sağa deviye var iki haftalık değerlendirme sürecimiz olacak sonra profesöre yönlendireceğiz dediler ameliyatı o yapacakmış. 18 yaşıma kadar kafam atınca hep kulak burun boğaza randevu aldım bademcik var ama günlük hayatını etkilemez aldırmaya gerek yok demişlerdi. Her randevuda farklı doktorlar söyledi bunu o yüzden aldırmadım. Kışın daha çok şişme olunca bu sefer bunlara kaydoldum ama 18 yaşından sonra aldırmak riskli midir? Niyetim baya var günlük hayatımı çok etkiliyor bu olay. İlkokul ortaokulda akran zorbalığına çok maruz kaldım bundan dolayı.

Doktorlar daha önce bir problem yok demişti ama özel konuşma bozuklukları programına kaydolmuştum bademcikler büyük ve sağa deviye var iki haftalık değerlendirme sürecimiz olacak sonra profesöre yönlendireceğiz dediler ameliyatı o yapacakmış. 18 yaşıma kadar kafam atınca hep kulak burun boğaza randevu aldım bademcik var ama günlük hayatını etkilemez aldırmaya gerek yok demişlerdi. Her randevuda farklı doktorlar söyledi bunu o yüzden aldırmadım. Kışın daha çok şişme olunca bu sefer bunlara kaydoldum ama 18 yaşından sonra aldırmak riskli midir? Niyetim bayağı var günlük hayatımı çok etkiliyor bu olay. İlkokul ortaokulda akran zorbalığına çok maruz kaldım bundan dolayı.

Günlük hayatınızda fiziksel görüntü olarakmı etkiliyor ya da sesinde mi bir değişiklik var?

Yeni konular

Geri
Yukarı