18 yaşında polis olunabilir mi?

Sorum şu ben şimdi 17 yaşındayım yani şubat 2007 doğumluyum ama 2024'te YKS'ye gireceğim yani mezun olacağım. Ben polis olmak istiyorum ama 18 yaş sorunu olur mu? Ben de sonuç olarak lise mezunu olacağım.
İstiyorsan en kral eğitimi gör en iyi üniyi bitir. İstersen polis okulunu bitir. Kolunda falan dövmen varsa ya da görünen herhangi bir yerinde geçmiş olsun.

İstiyorsan en kral eğitimi gör en iyi üniyi bitir. İstersen polis okulunu bitir. Kolunda falan dövmen varsa ya da görünen herhangi bir yerinde geçmiş olsun.

Yok hocam her yerim tertemiz sadece 17 yaşında liseden mezun olacağım ya gereken puanı alırsam polis okuluna girebilir miyim yaş sınırına takılır mıyım?

Yani lise mezunu olsam dahi olamayacağım bu yıl.
Polis okulu senin mezunluğuna bakmaz. Ya bu ne saçmalık 17 yaşımda gircem mezun olana kadar 18 geçerim zaten gibi düşünüyorsan, öyle bir muhabbet dönmüyor. Bildiklerim bu kadar dostum.

Sana tavsiyem, mezun olduktan sonra vücudunu geliştirecek kamplara gir. Okuldan sonra vücuduna daha çok konsantre olursun.
Bu arada boyun ve kilon ?

Polis okulu senin mezunluğuna bakmaz. Ya bu ne saçmalık 17 yaşımda gireceğim mezun olana kadar 18 geçerim zaten gibi düşünüyorsan, öyle bir muhabbet dönmüyor. Bildiklerim bu kadar dostum.

Sana tavsiyem, mezun olduktan sonra vücudunu geliştirecek kamplara gir. Okuldan sonra vücuduna daha çok konsantre olursun.
Bu arada boyun ve kilon?

Ya zaten 1 yıldır spor ile uğraşıyorum 175 boy definasyondayım 65 kiloyum işte bu yaş sınırı için 1 yıl beklemem gerekecek.

Polis okulu senin mezunluğuna bakmaz. Ya bu ne saçmalık 17 yaşımda gircem mezun olana kadar 18 geçerim zaten gibi düşünüyorsan, öyle bir muhabbet dönmüyor. Bildiklerim bu kadar dostum.

Bu arada boyun ve kilon ?
Reşit olmayan birine silah eğitimi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı