18 yaşında polis olunabilir mi?

tam 175 mi bak yoksa 1.73 falan mı bak doğru söyle. 1cm dahi çok önemli

Tamam bende 18 olması gerektiğini söylüyorum dostum :D Bu nasıl bir soru
Arkadaş için gerekçe verdim sadece hocam :)

Yok hocam sormak istediğim o değil şimdi ben polis meslek yüksek okuluna 17 yaşında girebilir miyim bu yıl mezun olacağım ve 17 yaşındayım.

Şimdi anladım. Bence girersin. Erken başladığını belli edersin belgelerle. Kesin bir cevap verecek olan yoktur. Sitelerinde mail adres ya da bir telefon no vardır. Oraya sorarsan daha iyi olur.

Yani lise mezunu 17 yaşında olup PMYO okuluna giremiyorum değil mi doğru anladım.
Evet.
Şimdi anladım. Bence girersin. Erken başladığını belli edersin belgelerle. Kesin bir cevap verecek olan yoktur. Sitelerinde mail adres ya da bir telefon no vardır. Oraya sorarsan daha iyi olur.
İstisnai bir durum değil, pmyo için mülakata girdiği anda elenecek. Hatta giremiyecek bile.

Ya işte babamda öyle diyor senin elinde olan bir şey değildi zamanında biz seni anaokuluna yazdırmaya gidiyorduk dedi senin oğlunu 1.sınıftan alacaz anaokulu yaşı değil falan demişler. O zaman olabilme şansım var değil mi?

Ya işte babamda öyle diyor senin elinde olan bir şey değildi zamanında biz seni anaokuluna yazdırmaya gidiyorduk dedi senin oğlunu 1.sınıftan alacaz anaokulu yaşı değil falan demişler. O zaman olabilme şansım var değil mi?
Çok aceleci davranıyorsun, hayatını yaşa daha gençsin hırslısın. Düşüncelerin 1 yıla en kötü 2 yıla değişecek zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı