1800 lira bütçeli PSU önerisi

Orhan YILMAZ

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Arkadaşlar MSI 2080 Ti Gaming X Trio ekran kartı ve i9 9900KS işlemci barındıracak bir sistem topluyorum. 32 GB RAM, M.2 NVMe SSD olacak. 1800TL limitle alabileceğim en iyi PSU nedir? Bu paranın hepsini kullanmam daha iyi olur. Yani sistem ileriye dönük 1000W, 1200W olabilir. Hatta ilerde belki 2080 Ti SLI yapabilirim.

Benim bulduklarım Seasonic Prime 1000W, Corsair RM1000X ve Cooler Master vanguard 1200W. Bu üçünden hangisi veya bunların haricinde hangi PSU? Teşekkürler.

@Silinen üye @Motionless IN White Arkadaşlar mesajlarınızı inceledim de link atıp bırakmışsınız. Neye göre önerdiğinizi de yazar mısınız bir zahmet. Hangi özelliklerinden dolayı bu ürünleri benim söylediklerimden önde gördünüz ve önerdiniz? Teşekkürler.

@dogant sizin önerdiğiniz parçalar da zaten benim hangisi daha iyi diye sorduğum parçalar. Aralarında hangisi bir tık da olsa önde ve neden? Teşekkürler.

Arkadaşlar MSI 2080 Ti Gaming X Trio ekran kartı ve i9 9900KS işlemci barındıracak bir sistem topluyorum. 32 GB RAM, M.2 NVMe SSD olacak. 1800TL limitle alabileceğim en iyi PSU nedir? Bu paranın hepsini kullanmam daha iyi olur. Yani sistem ileriye dönük 1000W, 1200W olabilir. Hatta ilerde belki 2080 Ti SLI yapabilirim.

Benim bulduklarım Seasonic Prime 1000W, Corsair RM1000X ve Cooler Master vanguard 1200W. Bu üçünden hangisi veya bunların haricinde hangi PSU? Teşekkürler.
HYDRO G PRO veya AURUM PT 1200W sonsuza dek sizi götürecektir :D

Siz de neye göre dediğiniz belirtmemişsiniz. Neye göre dediklerimden iyi ya da bunları önerdiniz?

Ben kendim bu markayı kullanıyorum, hem PSU konusunda bilinen bir marka hem de fiyat olarak rakiplerinden daha iyi. Benim veceğim sebepler bunlar daha teknik açıdan sebepleri vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı