1800 TL klavye önerisi

Bütçe
1500-1800

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
Aklımda birkaç seçenek var bazılarını elemiş olsam bile bu listeye dahil etmek istedim.

İlk olarak:
Logitech G413 SE TKL bu klavye hoşuma gitmesine rağmen 1500 TL verilen bir klavyede RGB desteğinin olmaması beni biraz kararsızlaştırıyor.

İkinci olarak.

Asus TUF Gaming K3 bu klavye güzel ve hoş duruyor bütçesi beni biraz aşıyor ama galiba İngilizce tuş dizilimine sahip bu yüzden arada kalıyorum.
Aynı şekilde hyperx MKW100 bu klavyeninde TR düzeni yok.

Üçüncü olarak:
AOC GK500 bu klavyenin Switch kalitesi güzel Outemu kullanıyor ama biraz plastik görünümüne sahip pek fazla bilgi sahibi olamadım.

Dördüncü olarak:
Redragon k552 birçok forumda önerilmiş bir klavye ama bu kadar para verilebilir mi piyasadan pek bir haberim yok.

Sunduğum klavyeler genelde red/brown Switch'e sahip bazıları TKL sizin de TKL veya tüm çeşitte, sessiz bir klavye öneriniz varsa alabilirim verebileceğim maksimum bütçe 1800 TL.

Aklımda birkaç seçenek var bazılarını elemiş olsam bile bu listeye dahil etmek istedim.

İlk olarak:
Logitech G413 SE TKL bu klavye hoşuma gitmesine rağmen 1500 TL verilen bir klavyede RGB desteğinin olmaması beni biraz kararsızlaştırıyor.

İkinci olarak.

Asus TUF Gaming K3 bu klavye güzel ve hoş duruyor bütçesi beni biraz aşıyor ama galiba İngilizce tuş dizilimine sahip bu yüzden arada kalıyorum.
Aynı şekilde hyperx MKW100 bu klavyeninde TR düzeni yok.

Üçüncü olarak:
AOC GK500 bu klavyenin Switch kalitesi güzel Outemu kullanıyor ama biraz plastik görünümüne sahip pek fazla bilgi sahibi olamadım.

Dördüncü olarak:
Redragon k552 birçok forumda önerilmiş bir klavye ama bu kadar para verilebilir mi piyasadan pek bir haberim yok.

Sunduğum klavyeler genelde red/brown Switch'e sahip bazıları TKL sizin de TKL veya tüm çeşitte, sessiz bir klavye öneriniz varsa alabilirim verebileceğim maksimum bütçe 1800 TL.
Logitech olanı alınabilir, K552'yi bütçeden ötürü eleyin, GK500 kronik sorunlu, MKW100 daha ucuz bütçede alınmalı. K3'ü de ele. Benim önerim Epomaker TH80 PRO.

Attığınız klavyeden haberdarım ve sesi aşırı derecede hoşuma gidiyor tuş dizilimini Türkçe yapma gibi bir imkanımız var mıdır? Ve ithalat ücreti işin içine girince 2000 TL bandına dahil oluyor :(

K552 için 1200 verilmez. MK61 daha ucuz ona bakılabilir. Az daha çıkarsan EPOMAKER TH66 bakabilirsiniz.

Maalesef %60 dizilime sahip klavyeyi deneyimdeiğim için kullanamıyorum.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı