1800 TL'ye Amazon'dan kablosuz mouse önerisi

Bütçeyi 100TL daha arttırıp;

Bütçeyi 100TL daha arttırıp;
Site güvenilmez.

Aklımda bu var ama FPS oynamıyorum, daha çok FPS için diyorlar bu mouse için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site güvenilmez.

Sitesi güvenilmez derken? Sadece iade de sorun çıkarıyorlar, mouseda herhangi bir kronik sorun yok ve sorun yaşamazsınız dolayısıyla. Bu fiyat bandına alternatifi dahi yok o derece iyi.

Site güvenilmez. Başlığa Amazon yazmıştım gereksiz yere düzeltmişler.
Sitenin gönderdiği tüm ürünler orijinal ve sıfır fakat, satış sonrası desteği hiç iyi değil.

Farketmez ki, kimisi FPS için kullanır kimisi MOBA oyun için kullanır tamamen sizin rahatlığınıza kalmış bir durum.

Sitenin gönderdiği tüm ürünler orijinal ve sıfır fakat, satış sonrası desteği hiç iyi değil.

Fark etmez ki, kimisi FPS için kullanır kimisi MOBA oyun için kullanır tamamen sizin rahatlığına kalmış bir durum.
MMO için aşırı fazla diyorlar. Biraz daha düşük bir şey mi alsam.
Sitesi güvenilmez derken? Sadece iade de sorun çıkarıyorlar, mouseda herhangi bir kronik sorun yok ve sorun yaşamazsınız dolayısıyla. Bu fiyat bandına alternatifi dahi yok o derece iyi.
4 tane mouse aldım 3 tanesi Trendyol'dan ve Trendyol'dan gelenler çöp oldu 1 hafta içinde. Amazon'dan gelen iade oldu, benim için önemli.

MMO için aşırı fazla diyorlar. Biraz daha düşük bir şey mi alsam.
MMORPG oyunlar için kaliteli switch içeren ürünler almak lazım, ucuz kablosuz ürünlerde ilerleyen dönemlerde çift tıklama sorunu yaşayabilirsiniz fakat bu tür ürünlerin donanımları çift tıklama sorunları yapmaz.

MMORPG oyunlar için kaliteli Switch içeren ürünler almak lazım, ucuz kablosuz ürünlerde ilerleyen dönemlerde çift tıklama sorunu yaşayabilirsiniz fakat bu tür ürünlerin donanımları çift tıklama sorunları yapmaz.

Demek istediğim iade konusunda çok çektim. İade konusunda kötü olan bir yerden almak istemiyorum. M3s nasıldır? MMORPG olarak bir Diablo oynuyorum bu arada. Genelde zamanımı FM de geçiririm. Diğer oyunlar için DualSense kullanırım.

Demek istediğim iade konusunda çok çektim. İade konusunda kötü olan bir yerden almak istemiyorum. M3s nasıldır? MMORPG olarak bir Diablo oynuyorum bu arada. Genelde zamanımı FM de geçiririm. Diğer oyunlar için DualSense kullanırım.
Hazır almışken en iyisini almak lazım, birkaç kez değiştirmek yerine bir kere alıp ömürlük kullanmak en iyisi. İki firma da ambalajı açılmış ürünleri iade almıyorlar, Wraith zaten bunu her ürününün açıklamasında belirtiyor. Fakat garanti konusunda kim daha iyi diye soracak olursanız kesinlikle Wraith'i tutuyorum, o bakımdan bir sorun çıkaracaklarını da hiç sanmıyorum.

İlla wraithten olacaksa VXE R1 Pro al.

Geri
Yukarı