1800 TL'ye Amazon'dan kablosuz mouse önerisi

Hazır almışken en iyisini almak lazım, birkaç kez değiştirmek yerine bir kere alıp ömürlük kullanmak en iyisi. İki firma da ambalajı açılmış ürünleri iade almıyorlar, Wraith zaten bunu her ürününün açıklamasında belirtiyor. Fakat garanti konusunda kim daha iyi diye soracak olursanız kesinlikle Wraith'i tutuyorum, o bakımdan bir sorun çıkaracaklarını da hiç sanmıyorum.

Wraith ürünlere garanti veriyor ama. Sorun çıkarsa Trendyol, connectgame, Hepsiburada gibi siteler pek umursamıyor.

İlla wraithten olacaksa VXE R1 Pro al.
Farkı nedir ?

Wraith ürünlere garanti veriyor ama. Sorun çıkarsa Trendyol, connectgame, Hepsiburada gibi siteler pek umursamıyor.

Farkı nedir ?
Attığım dareuda sorun çıkma ihtimali sıfıra yakın.

Farkı nedir ?
Daha kaliteli switch yönündende özellikle mmo için daha iyi.

Attığım dareuda sorun çıkma ihtimali sıfıra yakın.

Daha kaliteli switch yönündende özellikle mmo için daha iyi.
Tıklama sesleri nasıl olur? Ben genelde hep sessiz klavye ve mouse kullandım da, sesli olursa da sıkıntı çıkmaz gerçi. Merak sadece, benim için garanti şart gibi bir şey. Tüm fareler gitti, benim garantisi yok diye çöpe gitti paralar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tıklama sesleri nasıl olur? Ben genelde hep sessiz klavye ve mouse kullandım da, sesli olursa da sıkıntı çıkmaz gerçi. Merak sadece, benim için garanti şart gibi bir şey. Tüm fareler gitti, benim garantisi yok diye çöpe gitti paralar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna benzer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna benzer.

Sesi güzel duruyor aslında ama Diablo da çok fena baş şişirmez mi? Videolar da genelde extra gürültülü çıkıyor tabii. Mekanik klavyeye geçince anladım bunu. Tamamen sessiz mouse bulunabilir mi?

Sanırım Darmoshark alacağım. Daha iyi bataryası var. Fiyatı da daha uygun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı