19 cm el için claw/palm grip fare önerisi

Bütçe
850
Bir mouse önerisi altında Prime hakkında ergonomi ve gecikme değerleri olarak daha iyi olarak yorumlamışsınız. Fikrinizi mi değiştirdiniz acaba aklım karıştı da biraz 😄
Daha ergonomik olduğunu hâlen düşünüyorum. ROG Keris'in right click bitimine doğru yaptığı dış bombe ergonomiyi bir tık bozuyor. Gecikme değeri olarak da daha iyi değilmiş, Rtings'in hatasıymış. ROG Keris Wireless'ın dongle ile olan gecikme değerini (9,5 ms) girmişler ancak default takılı gelen ROG micro switch 3,3 ms gecikme değerine sahipmiş. Prime'da bu değer 3,7 ms.

Screenshot_30.png

Daha ergonomik olduğunu hâlen düşünüyorum. ROG Keris'in right Click bitimine doğru yaptığı dış bombe ergonomiyi bir tık bozuyor. Gecikme değeri olarak da daha iyi değilmiş, Rtings'in hatasıymış. ROG Keris Wireless'ın dongle ile olan gecikme değerini (9, 5 ms) girmişler ancak default takılı gelen ROG Micro Switch 3,3 ms gecikme değerine sahipmiş. Prime'da bu değer 3,7 ms.

Eki Görüntüle 1877943

Cuma günü Gaming gecesinden bir umut DAV2 Pro çıkarsa onu alabilirim 200 TL fark hiçbir şey gibi geliyor bu zamanda. Eğer Gaming gecesinden bir şeycik çıkmazsa tercihimi Keris yönünden kullanacağım. Teşekkür ederim tekrardan.

Cuma günü Gaming gecesinden bir umut DAV2 Pro çıkarsa onu alabilirim 200 TL fark hiçbir şey gibi geliyor bu zamanda. Eğer Gaming gecesinden bir şeycik çıkmazsa tercihimi Keris yönünden kullanacağım. Teşekkür ederim tekrardan.
Fark 350 TL yalnız 200 değil:
ROG Keris 900 TL olsa onun yerine 663 TL'ye Prime öneririm zaten.

Tekrardan merhabalar, tavsiyeleriniz ve verdiğiniz bilgiler üzerine ROG Keris mouse'u 2 gün önce satın aldım ve dün elime ulaştı. Birazcık test ettikten sonra benim ihtiyar olduğunu düşündüğüm şişirilmiş G203'ü çoktan solladı geçti bile. Bir mouse'u daha adam akıllı kullanmadan bu kadar rahat hissettirmesi çok efsane bir şey tam bir F/P ürün, umarım uzun süreler kullanırım. Teşekkür ediyorum sizlere.

Tekrardan merhabalar, tavsiyeleriniz ve verdiğiniz bilgiler üzerine ROG Keris mouse'u 2 gün önce satın aldım ve dün elime ulaştı. Birazcık test ettikten sonra benim ihtiyar olduğunu düşündüğüm şişirilmiş G203'ü çoktan solladı geçti bile. Bir mouse'u daha adam akıllı kullanmadan bu kadar rahat hissettirmesi çok efsane bir şey tam bir F/P ürün, umarım uzun süreler kullanırım. Teşekkür ediyorum sizlere.
Tekerleğinde sorun yaşamadığınız sürece en az 4-5 sene götürür. Tekerleğin ömrünü uzatmak için de Windows fare ayarlarından "Tek seferde kaydırılabilir satırlar" ayarını yükselterek ve tekerleği hassas çevirerek çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Başta bir adaptasyon süreci geçiyor ancak sonrasında aynı kullanım rahatlığına ulaşılıyor. Güle güle kullanın. :)

Tekerleğinde sorun yaşamadığınız sürece en az 4-5 sene götürür. Tekerleğin ömrünü uzatmak için de Windows fare ayarlarından "Tek seferde kaydırılabilir satırlar" ayarını yükselterek ve tekerleği hassas çevirerek çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Başta bir adaptasyon süreci geçiyor ancak sonrasında aynı kullanım rahatlığına ulaşılıyor. Güle güle kullanın. :)
Genelde tekerleği csgo'da jump için kullanıyorun sanırsam ömrü 1 yıl kısalacak gibi geliyor. Söylediğiniz ayarı yapsam oyunu etkilemez değil mi? 😁

Genelde tekerleği csgo'da jump için kullanıyorun sanırsam ömrü 1 yıl kısalacak gibi geliyor. Söylediğiniz ayarı yapsam oyunu etkilemez değil mi? 😁
Yok, genelde browser'daki kullanım için geçerli. CS GO'da tekerleği daha az kullanırsınız ama surf vb. farklı modlarda vakit geçirmiyorsanız.

Geri
Yukarı