2.000 TL civarı bluetooth kulaklık önerisi

Frozensudios

Hectopat
Merhaba. Günlük hayatta müzik dinlemek için kullanıcağım. Almışken airpods mu alsam da diyorum şahsen ama kararsızım 3k ya Airpods 2 var mantıklı mı ? Bir de slikonsuz istiyorum 1-2 tane seçenek var görünüş olarak o tarzda istiyorum sizde de varsa eklerseniz sevinirim. (Fiyat 2.5k falan olabilir yani fark etmez çok kaliteli bir şey varsa)

@BerkayZ87 @Tesla Bobini çok teşekkür ediyorum öneriler için bakıyorum yorumlarına vs. aslında slikonlu sevmiyorum. Ayrıca Bu jabra elite olayı nedir bilmediğimden soruyorum her yerde karşıma çıkıyor ses kalitesi çok iyi herhalde?
Evet, fiyatına göre ses kalitesi güzel. Bunun dışında silikonsuz kulaklık pek bulamazsın yüksek bütçelerde. Anca AirPods ama onlar da kötü.

Merhaba. Günlük hayatta müzik dinlemek için kullanıcağım. Almışken airpods mu alsam da diyorum şahsen ama kararsızım 3k ya Airpods 2 var mantıklı mı ? Bir de slikonsuz istiyorum 1-2 tane seçenek var görünüş olarak o tarzda istiyorum sizde de varsa eklerseniz sevinirim. (Fiyat 2.5k falan olabilir yani fark etmez çok kaliteli bir şey varsa)

Wave 300 pek önermem abimde vardı pek iyi değil.

Şu an bence fiyatına göre en iyi kulaklık Sony Linkbuds S. Jabra Elite 7 Pro'dan daha iyi olduğunu söylüyor her ikisine de sahip olan kullanıcılar ve Türkiye'de fiyatı yurtdışına göre dolar bazında daha uygun. Mikrofon ve ANC performansı da çok iyi.

Ek olarak bu kulaklık Airpods'dan daha iyi ses kalitesine sahip. Airpods Pro ile karşılaştırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı