2.000 TL'ye seslendirme için mikrofon önerisi

Unkrow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : MSI RTX 4060 TI VENTUS 2X BLACK
İşlemci : I5 12400F 2.5GHZ
Anakart : ASUS TUF B760M PLUS D4 WI-FI
Ram : KINGSTON FURY BEAST 32GB(16x2) 3200MHZ
Ssd : KINGSTON KC3000 2TB
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi 2000 TL civarlarında bir mikrofona ihtiyacım var. Bas yoğunlukta bir sesim var. Öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Bası tizi programdan ayarlarsın. Canlı yayın yapmayacaksan BM-800 gibi bir mikrofonu bile doğru efektler ve düzenlemeler ile amiral gemisi mikrofonların seviyesine ulaşabilirsin. Dip ses konusuna gelecek olursak evet bu fiyat bandında mikrofonların çoğunda vardır. Zamanında heves edip 300TL'ye BM800 almıştım birkaç efekt ve gürültü engelleme filtreleri ile güzel bir ses yakalamayı başarmıştım. Gönül ister ki hiç uğraşmadan Rode alın ama maalesef bulunduğumuz coğrafya gereği bazı şeylerin hayalini kurabilmekle yetiniyoruz.

Fiyatına göre ses kalitesinin güzel olduğunu düşündüğüm mikrofon:

Razer Seiren X

Not: 3-4 kullandığım model daha önerecektim fakat fiyatları 3 katına çıkmış.

Seslendirme nerede kullanılacak? Amaç profesyonel mi, amatör mü?
Amatör hocam.

Bası tizi programdan ayarlarsın. Canlı yayın yapmayacaksan BM-800 gibi bir mikrofonu bile doğru efektler ve düzenlemeler ile amiral gemisi mikrofonların seviyesine ulaşabilirsin. Dip ses konusuna gelecek olursak evet bu fiyat bandında mikrofonların çoğunda vardır. Zamanında heves edip 300TL'ye BM800 almıştım birkaç efekt ve gürültü engelleme filtreleri ile güzel bir ses yakalamayı başarmıştım. Gönül ister ki hiç uğraşmadan Rode alın ama maalesef bulunduğumuz coğrafya gereği bazı şeylerin hayalini kurabilmekle yetiniyoruz.

Fiyatına göre ses kalitesinin güzel olduğunu düşündüğüm mikrofon:

Razer Seiren X

Not: 3-4 kullandığım model daha önerecektim fakat fiyatları 3 katına çıkmış.
Sağolun hocam.

Geri
Yukarı