2.500 TL'e Oyun Sistemi Önerileri

OnurMonur

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Computer'dan bir oyun canavarı toplamanızı istiyorum (monitör dahil). Bir arkadaşıma sordum beni buraya yönlendirdi. İstediğim özellikler;

• Ram: 8 Gb
  • Ekran kartı: 4 Gb

Gerisi size kalmış. Bütçem 2.500 TL. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartında GB nasıl önemli değil? Ben çok bilmiyorum da. Battelfield 4'ü 2 GB lık ekran kartında ulti oynayabilir miyim? Ekran kartının neyi önemli ?

Eğer ekran kartında GB'a bakarsak çok büyük hata yaparız. Örneğin GT 630 ekran kartı'nın 4 GB'lik modeli ile GTX 770 2 GB modelini karşılaştırdığımızda GTX 770'in çok büyük bir fark ile önde olduğunu görebiliriz. GB'ın önemli olduğu yerler çoklu monitörlerdir.

Tamam peki sen ne önerirsin ekran kartı olarak? Ulti de oynamak istiyorum BF4'ü.

Bütçen 2.500 olduğu için GTX 770 iyi olur. Eğer sıkıştırabilirsek, o da çok zor çünkü monitör dahil.

R9 290 PCS+ tavsiyemdir.

İlk olarak benim son bahsettiğim nasıl? İkinci olarak sizin ki BF4'ü ulti de açar mı?

• İ3 4130 işlemci
  • Asus H61 1150 anakart
  • Gskill RipjawsX 4 1600Mhz Cl9 Ram
  • Toshiba 500Gb 7200Rpm harddisk
  • V300 120Gb SSD
  • Corsair 200R kasa
  • Powercolor R9 290 PCS+
  • Aoc E2462Vw monitör
Bence güzel oldu hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı